Programa 40+

Jūs įžengiate į balzakišką amžių. Ką tai reiškia? Onore de Balzakas būtų išėjęs iš proto, jei sužinotų kokios moterys mūsų laikais yra,,balzakiško“ amžiaus. Jis mėgo romanus su 30-40 metų moterimis, kurios jo laikais buvo laikomos ,,solidaus“ amžiaus.

Taigi supratimas ,,balzakiškas amžius“ yra ne mokslinis apibūdinimas, o rinktinis prototipas. Mūsų laikais balzakiškas amžius nuo 40 iki 45 metų. Iš tiesų , tai toks amžiaus tarpsnis, kurio metu moterys tampa laisvesnės nuo šeimyninių ir visuomeninių įsipareigojimų ir pradeda gyventi dėl savęs.

Tai nuostabu, ypač jei tokiame amžiuje Jūs išsaugojote gerą sveikatą, patrauklumą ir galite džiaugtis visaverčiu gyvenimu.

Jei Jūs ilgai ir intensyviai užsiiminėjate fitnesu, tai ir šiame amžiaus tarpsnyje jausite jaunatviškumo polėkį. Jūsų liekna figūra – sveikos gyvensenos ir intensyvių treniruočių rezultatas.

O būna taip, kad šio amžiaus moterys, kurios niekada nesportavo, tiesiog įsimyli fitnesą.

Daugelis atranda laiko sau tik tada, kai užauga vaikai. ..O sportuoti niekada nevėlu.

Svarbiausia: pradėti sportuoti reikia palaipsniui, susitaikyti su galimais sunkumais. Tik nepasiduokite ir nenuleiskite rankų .Žinokite, kad kiekvieną dieną Jums bus lengviau ir mažiau reiks pastangų. Norint greičiau adaptuotis reikėtų pradėti lankyti individualias treniruotes.

Po 40 metų fitnesas ypatingai svarbus moterims. Užsiėmimai ne tik padeda išlaikyti gerą fizinę formą, bet ir lėtina senėjimą, tolina amžiaus ligas.Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!