Programa 40+

Jūs įžengiate į balzakišką amžių. Ką tai reiškia? Onore de Balzakas būtų išėjęs iš proto, jei sužinotų kokios moterys mūsų laikais yra,,balzakiško“ amžiaus. Jis mėgo romanus su 30-40 metų moterimis, kurios jo laikais buvo laikomos ,,solidaus“ amžiaus.

Taig, supratimas ,,balzakiškas amžius“ yra ne mokslinis apibūdinimas, o rinktinis prototipas. Mūsų laikais balzakiškas amžius nuo 40 iki 45 metų. Iš tiesų , tai toks amžiaus tarpsnis, kurio metu moterys tampa laisvesnės nuo šeimyninių ir visuomeninių įsipareigojimų ir pradeda gyventi dėl savęs.

Tai nuostabu, ypač jei tokiame amžiuje Jūs išsaugojote gerą sveikatą, patrauklumą ir galite džiaugtis pilnavertišku gyvenimu.

Jei Jūs ilgai ir intensyviai užsiiminėjate fitnesu, tai ir šiame amžiaus tarpsnyje jausite jaunatviškumo polėkį. Jūsų liekna figūra – sveikos gyvensenos ir intensyvių treniruočių rezultatas.

O būna taip, kad šio amžiaus moterys, kurios niekada nesportavo, tiesiog įsimyli fitnesą.

Daugelis atranda laiko sau tik tada, kai užauga vaikai. ..O sportuoti niekada nevėlu.

Svarbiausia: pradėti sportuoti reikia palaipsniui, susitaikyti su galimais sunkumais. Tik nepasiduokite ir nenuleiskite rankų .Žinokite, kad kiekvieną dieną Jums bus lengviau ir mažiau reiks pastangų. Norint greičiau adaptuotis reikėtų pradėti lankyti individualias treniruotes.

Po 40 metų fitnesas ypatingai svarbus moterims. Užsiėmimai ne tik padeda išlaikyti gerą fizinę formą, bet ir lėtina senėjimą, tolina amžiaus ligas.Naujiena! KV programa - tai viršsvorio mažinimo programa! Stebėti tvarkaraštį!

Klubas ERVERA renka papildomą Fitness vaikams grupę nuo 7 iki 13 metų amžiaus. Prie bendros užsiėmimų programos bus akcentuojamas darbas laikysenos korekcijai ir raumenų disbalanso tvarkymui. Darbas nukreiptas į taisyklingą atlikimo techniką, mokymas jausti ir kontroliuoti savo kūną. Užsiėmimus veda 20 metų patirtį turinti kineziterapeutė Anžela Kotova. Užsiėmimai vyksta II 16.30 ir IV 16.45 K. Paltaroko salėje (vasaros metu užsiėmimų laikas bus koreguojamas). Abonemento kaina: 8 kartai/mėn. 25 eur. Daugiau info: 869808693 arba 866999111

Pasiūlymas draugėms! Atvedus draugę sportuoti, gaunate pasirinktinai 1 limfodrenažinį masažą su preso kostiumu arba 2 masažus su Body Roll masažuokliu.

Labai nuostabus pasiūlymas! BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 62.64 eur., 45 min. - 10 kartų 93.60 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 52 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!