Apie Ervera

Sporto klubas,, ERVERA” dirba tik Jums!

Mūsų klubas – tai vieta, kur galite realizuoti savo reikalavimus puikioje fizinėje formoje, saviraiškoje ir bendravime. Pas mus labai prieinamos kainos! Nusipirkę abonementą Jūs gausite išsamią trenerės konsultaciją, galėsite atlikti segmentinę kūno analizę ir linksmai pasportuoti jaukioje aplinkoje. Mes vertiname ne tik kliento laiką ir sveikatą, bet ir pinigus. Todėl pas mus pastoviai taikomos nuolaidos! Išmokysime, kaip pasiekti gerą fizinę formą ir pagrąžinti savo figūrą be alinančių dietų ir išsekinančių treniruočių.

Mes dirbame ne tik tradicinėmis kryptimis. Sportas kaip ir meilė nežino amžiaus ribų. Su džiaugsmu laukiame naujų klienčių, kurios iki šiol bijojo pripažinti sau, kad gali sportuoti ne tik kineziterapijos salėje, bet ir sporto klube!

Aerobikos ir sveikatingumo klubas „Ervera“ įsteigtas 1997 metais. Klubo iniciatorė, įkūrėja ir vadovė – trenerė instruktorė Anžela Kotova. Vadovė turi medicininį išsilavinimą, o 2012 metais įgijo kineziterapijos magistro
diplomą. Anžela trenere dirba jau 20 metų, todėl yra tikra savo darbo profesionalė. Žmogaus anatomijos ir fiziologijos išmanymas, puikios kineziterapijos žinios padeda įvertinti kiekvieno kliento galimybes, sveikatos būklę, parinkti tinkamą treniruotės rūšį ir išvengti rizikos faktorių mankštos metu. Be to, trenerė užsiėmimų metu nuolat komentuoja
kiekvieną pratimą, aiškina, koks judesys ir kaip padeda išlaikyti ar sustiprinti raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų kūno sistemų funkcinę būklę. Šie teoriniai komentarai daro treniruotę ne tik naudingą, bet ir labai įdomią. Juk į užsiėmimus susirenka įvairaus amžiaus ir profesijų moterys bei merginos, kurioms dažnai tai būna pirmoji pažintis su savo kūno
galimybėmis.

Įdomu tai, kad Anžela savo gyvenimą su sportu susiejo po autoavarijos, kurios metu gavo stuburo traumą. Pati išsigydžiusi judesiu, šiandien sėkmingai padeda kitiems. Trenerė domisi sporto inovacijomis, todėl klubą nuolat papildo įvairiu sporto inventoriumi. Taigi treniruotės yra visada įdomios, nenuobodžios, efektyvios.

Klubo „Ervera“ tvarkaraštyje – įvairūs užsiėmimai, lankstus treniruočių grafikas. Jį lanko daug nuolatinių lankytojų, bet
kasmet pasipildo ir naujų narių. Visus nuoširdžiai sutinka klubo siela – trenerė Anžela, padėjusi ne vienai panevėžietei išryškinti kūno grožį, pagerinti pašlijusią sveikatą ar tiesiog pamilti save.

*Pakalbinkime keletą nuolatinių klubo lankytojų.*

*Audronė: *treniruotės „pas Anželą“ man yra vienos geriausių savaitės valandų. Žinau, kad atėjusi į užsiėmimą pamiršiu visus dienos rūpesčius ir skirsiu laiką tik sau. Įdomiausia tai, kad trenerė ne tik komentuoja atliekamo pratimo techniką, kartu sportuoja, bet ir mato visas dalyves, nurodo klaidas ir net pagiria. Žavi Anželos humoro jausmas, šmaikštumas,
todėl treniruotės dažnai būna linksmos ir nuotaikingos.Naujiena! KV programa - tai viršsvorio mažinimo programa! Stebėti tvarkaraštį!

Klubas ERVERA renka papildomą Fitness vaikams grupę nuo 7 iki 13 metų amžiaus. Prie bendros užsiėmimų programos bus akcentuojamas darbas laikysenos korekcijai ir raumenų disbalanso tvarkymui. Darbas nukreiptas į taisyklingą atlikimo techniką, mokymas jausti ir kontroliuoti savo kūną. Užsiėmimus veda 20 metų patirtį turinti kineziterapeutė Anžela Kotova. Užsiėmimai vyksta II 16.30 ir IV 16.45 K. Paltaroko salėje (vasaros metu užsiėmimų laikas bus koreguojamas). Abonemento kaina: 8 kartai/mėn. 25 eur. Daugiau info: 869808693 arba 866999111

Pasiūlymas draugėms! Atvedus draugę sportuoti, gaunate pasirinktinai 1 limfodrenažinį masažą su preso kostiumu arba 2 masažus su Body Roll masažuokliu.

Labai nuostabus pasiūlymas! BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 62.64 eur., 45 min. - 10 kartų 93.60 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 52 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!