Apie Tavo Komforto Zoną

Sporto klubas ,,Tavo Komforto Zona” dirba tik Jums!

Mūsų klubas – tai vieta, kur galite realizuoti savo reikalavimus puikioje fizinėje formoje, saviraiškoje ir bendravime. Pas mus labai prieinamos kainos! Nusipirkę abonementą Jūs gausite išsamią trenerės konsultaciją, galėsite atlikti segmentinę kūno analizę ir linksmai pasportuoti jaukioje aplinkoje. Mes vertiname ne tik kliento laiką ir sveikatą, bet ir pinigus. Todėl pas mus pastoviai taikomos nuolaidos! Išmokysime, kaip pasiekti gerą fizinę formą ir pagrąžinti savo figūrą be alinančių dietų ir išsekinančių treniruočių.

Mes dirbame ne tik tradicinėmis kryptimis. Sportas kaip ir meilė nežino amžiaus ribų. Su džiaugsmu laukiame naujų klienčių, kurios iki šiol bijojo pripažinti sau, kad gali sportuoti ne tik kineziterapijos salėje, bet ir sporto klube!

Aerobikos ir sveikatingumo klubas „Tavo Komforto Zona“ įsteigtas 1997 metais. Klubo iniciatorė, įkūrėja ir vadovė – trenerė instruktorė Anžela Kotova. Vadovė turi medicininį išsilavinimą, o 2012 metais įgijo kineziterapijos magistro
diplomą. Anžela trenere dirba jau 20 metų, todėl yra tikra savo darbo profesionalė. Žmogaus anatomijos ir fiziologijos išmanymas, puikios kineziterapijos žinios padeda įvertinti kiekvieno kliento galimybes, sveikatos būklę, parinkti tinkamą treniruotės rūšį ir išvengti rizikos faktorių mankštos metu. Be to, trenerė užsiėmimų metu nuolat komentuoja
kiekvieną pratimą, aiškina, koks judesys ir kaip padeda išlaikyti ar sustiprinti raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų kūno sistemų funkcinę būklę. Šie teoriniai komentarai daro treniruotę ne tik naudingą, bet ir labai įdomią. Juk į užsiėmimus susirenka įvairaus amžiaus ir profesijų moterys bei merginos, kurioms dažnai tai būna pirmoji pažintis su savo kūno
galimybėmis.

Įdomu tai, kad Anžela savo gyvenimą su sportu susiejo po autoavarijos, kurios metu patyrė stuburo traumą. Pati išsigydžiusi judesiu, šiandien sėkmingai padeda kitiems. Trenerė domisi sporto inovacijomis, todėl klubą nuolat papildo įvairiu sporto inventoriumi. Taigi treniruotės yra visada įdomios, nenuobodžios, efektyvios.

Klubo „Tavo Komforto Zona“ tvarkaraštyje – įvairūs užsiėmimai, lankstus treniruočių grafikas. Jį lanko daug nuolatinių lankytojų, bet kasmet pasipildo naujais nariais. Visus nuoširdžiai sutinka klubo siela – trenerė Anžela, padėjusi ne vienai panevėžietei išryškinti kūno grožį, pagerinti pašlijusią sveikatą ar tiesiog pamilti save.

*Pakalbinkime keletą nuolatinių klubo lankytojų.*

*Audronė: *treniruotės „pas Anželą“ man yra vienos geriausių savaitės valandų. Žinau, kad atėjusi į užsiėmimą pamiršiu visus dienos rūpesčius ir skirsiu laiką tik sau. Įdomiausia tai, kad trenerė ne tik komentuoja atliekamo pratimo techniką, kartu sportuoja, bet ir mato visas dalyves, nurodo klaidas ir net pagiria. Žavi Anželos humoro jausmas, šmaikštumas,
todėl treniruotės dažnai būna linksmos ir nuotaikingos.Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!