ATLETINIS TEMPIMAS

Atletinis tempimas – tai pilateso, jogos, raumenų tempimo ir aerobikos elementų rinkinys. Taip pat čia yra ir jėgos pratimų.  Įvairių pratimų kaitaliojimas  padeda  efektyvinti treniruotę. Dirba visos raumenų grupės: gera apkrova kojoms, rankoms, presui, sėdmenims. Didėja lankstumas, plastiškumas, ryškėja kūno linijos.

Atletinis tempimas puikiai tinka tiems, kurie nori turėti puikias kūno linijas be sunkių fizinių apkrovų. Šiuos užsiėmimus gali lankyti absoliučiai visi ( neribojamas lyties, amžiaus ir fizinio pasiruošimo lygis). Treniruotės naudingos tiek naujokams, tiek pažengusiems sporte.

Atletinio tempimo treniruočių sėkmės:

  • vystomas plastiškumas ir lankstumas;
  • gerėja laikysena ir judesių koordinacija;
  • stimuliuojama kraujotakos sistema ir limfos cirkuliacija organizme;
  • stiprėja kvėpavimo sistema , atraminis aparatas;
  • mažėja stresas ir nervinės sistemos įtampa;
  • dingsta mėšlungis, raumenų ir sąnarių skausmai;
  • sutvirtėja pilvo, nugaros, sėdmenų ir kojų raumenys;
  • gerėja nuotaika;

Išbandykite naujovę ir gyvenkite aktyviai!Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!