Dubens dugno raumenų stiprinimas

Dubuo – ypač svarbi, tačiau dažnai pamirštama mūsų kūno dalis. Treniruojant giliuosius dubens dugno raumenis išvengiama traumų ir klubo srities nusidėvėjimo, apsaugo moteris nuo daugybės ligų – nugaros skausmų, šlapimo nelaikymo, žarnyno vangumo, vidaus organų suglebimo ir nusileidimo, padeda dažniau moterims patirti orgazmą.
Treniruojamas dubens dugnas yra elastingesnis, geresnė jo kraujotaka. Po gimdymo, dėl prarasto dubens raumenų tonuso gali atsirasti dubens organų nusileidimas – būklė, kai gimda ir kiti vidaus organai nusileidžia žemiau jiems įprastos padėties. Iš pradžių nemalonių pojūčių moteris gali nejausti, tačiau ateityje tai gali išprovokuoti sunkesnius negalavimus.
Nusilpus dubens dugno raumenims moterys negali atlikti izoliuoto, tikslaus dubens dugno raumenų sutraukimo, kadangi pakinta jų fiziologinė padėtis ir funkcija. Tokios moterys dažniausiai šių raumenų disfunkciją kompensuoja pilvo, sėdmenų ir vidiniais šlaunų raumenimis. Dubens dugno ir skersinio pilvo raumenys yra lokaliosios raumenų sistemos dalis ir turi įtakos juosmens dubens stabilumui. Stabilumui taip pat įtakoja diafragma ir daugybė giliųju raumenų. Todėl dubens funkcija turėtų būti vertinama ne atskirai, bet kaip integruota visuma, kuri veikia liemens stabilumą, judesių amplitudę, palaiko vidaus organus ir lemia normalią žarnyno bei šlapimo pūslės funkciją ir lokalizaciją Tarp diafragmos, dubens dugno ir skersinio pilvo raumenų egzistuoja funkcinis ryšys – lavinant vieną raumenų grupę, gerėja ne tik jos, bet ir kitų raumenų grupių fizinės savybės.
Tai priežasčiai pašalinti mes įtraukiame pratimus MDD raumenims į kitas treniruotes.
Tinkamai išlavinus dubenį ne tik pagerinama laikysena, bet ir išvengiama dauguma ligų. Laiku pradėjus treniruoti dubens dugno raumenis, šioms nemalonioms būklėms galima užkirsti kelią.
MDDR stiprinimui organizuojami specialūs apmokymai Kniaudiškių g. 12-3 klube ( mankštos laiką žiūrėkite tvarkaraštyje)Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!