BODY-ROLL

Date:24 Rgp, 2015

Url:http://ervera.lt/paslaugos/body-roll/

BODY-ROLL

BodyRoll 

Masažas yra vienas iš efektyviausių būdų atsikratant “apelsino žievelės”. Jis gerina kraujotaką, pagerina audinių maitinimą ir medžiagų apykaitą. Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant kartu su presoterapija ir probleminių zonų šildymu infraraudonaisiais spinduliais (infraraudonųjų spinduliu kelnės).

bodu_roll1 bodu_roll2 bodu_roll3 bodu_roll4

Body Roll masažuoklis – tai unikalus Vokietijos mokslinikų atradimas. Aparato  pagalba yra atliekamas klasikinis  ir anticeliulitinis masažas,nereikalaujantis daug laiko bei pastangų.

Mes siūlome masažą “Intensyvus”. Šis masažas atliekamas,naudojant aukšto našumo jėgą intensyviai spaudžiant . Šiuo atlikimo būdu prasiskverbiama iki jungiamojo audinio ir leidziama pasiekti ypač gero  efekto atitinkamose probleminėse srityse.

bodu_roll5

“Intensyvus” ypač stiprus  masažas,

Sukimosi greitis reguliuojamas nuo 20 iki 66 katų per minutę.Moksliniškai  apgalvotas roluojantis masažuoklis  Body Roll® pasiekia  maksimalų masažo poveikį. Masažuoklis Body Roll® taikomas individualiai ir beveik be jokių apribojimų masažuojama  kojų, rankų, pilvo, šonų, klubų ir sėdmenų sritys. Masažo metu oda regeneruojama,  geriau aprūpinama deguonimi, stimuluoja kraujo apykaitą.

Masažo rezultatas  – tai  probleminių vietų lygi  ir elastinga oda. Reguliarus masažo naudojimas Jums padės atsikratyti celiulito visam laikui.  Volelis Massager Body Roll® nepakeičiama raumenų paruošimas  prieš treniruotę. Jis patikimai sumažina nugaros, rankų, kojų skausmą ir raumenų tempimą po sunkios  darbo dienos. Tai nepakeičiama priemonė norint išvengti  traumų, patempimų ir perkrovų. Jis stimuliuoja kraujotaką ir limfos nutekėjimą, taip sumažinandamas  patinimą  kojose.

Iškilimai ant banguotų cilindrų, tarytum dešimt pirštų, glosto ir tolygiai išlygina odą, įšildindama ją. Ma.sažuoklio konstrukcija, kuri buvo išrasta ir patobulinta Vokietijos specialistų, leidžia kontroliuoti paspaudimo jėgą, reguliuoti įspaudimo gylį, sudaro sąlygas greitesniam ir efektyvesniam raumenų atsipalaidavimui.

Jus galite lengvai sukinėtis į įvairias puses atkartodami anatomines kūno linijas.Svelnūs masažuoklio prisilitimai pakels Jūsų nuotaiką, pagerins savijautą, panaikins nuovargį.

Reguliarūs  masažais Jums  padės  pasiekti šių  rezultatų:

  • odos regeneracijos;
  • atsikratyti celiulito;
  • sumažins kūno

KONTRAINDIKACIJOS:

  • navikai;
  • irusinės ir bakterinės ligos;
  • sunkus širdies ritmo sutrikimai;
  • hipertenzija;
  • trombozė, venu ligos;
  • inkstų ligos.

 

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!