KOLAGENARIJUS

Date:24 Rgp, 2015

KOLAGENARIJUS

KOLAGENARIJUS

kolegenarijus kolegenarijus2

Tai prieinama ir maloni procedūra, vykdoma šiltomis, patogiomis ir relaksacinėmis sąlygomis.

Grąžinti jaunystę ir sustabdyti laiką dabar gali kiekvienas.

Gerai žinoma fotoatjauninimo paslauga šiandien pristatoma naujai – kolagenarijus. Su šiuo puikiu prietaisu, kuris stimuliuoja kolageno gamybą, jūs galite sulėtinti odos senėjimą ,,atsukti laiką atgal“ ir padaryti ją stangrią ir elastingą, ko rezultate sumažinti raukšles, atgaivinti ir pajauninti.

Tai prieinama ir maloni procedūra, vykdoma šiltomis, patogiomis ir relaksacinėmis sąlygomis.Kolageno lempų skleidžiama raudona šviesa stimuliuoja kolageno gaminimą odoje ir suteikia stiprų atjauninimo efektą, kurį galima palyginti su plastinės operacijos rezultatu.Daugelis Centrinės Europos salonų klientų įvertino šios unikalios kolageno atjauninimo procedūros patogumą, prieinamumą ir rezultatyvumą.Moksliniais tyrimais įrodyta, kad nėra jokių neigiamų pašalinių efektų. Jums nereikia naudoti apsauginių akinių, tačiau JŪS TURITE UŽMERKTI AKIS SEANSO METU (stipriai užsimerkti nereikia, kad nesusidarytu raukšlės).

Iki 25 metų amžiaus oda užtektinai gamina kolageną tam, kad išliktų stangri ir elastinga. Vyresniame amžiuje kolageno gamyba lėtai mažėja,kolageno pluoštas praranda elastingumą ir stangrumą, o tai natūraliai skatina senėjimą ir raukšlių susidarymą. Taip pat įrodyta, kad kolageno trūkumas odoje susilpnina raumenų tonusą ir padidina kaulų trapumą.

Prasiskverbdama į odą 8–10 mm, raudona kolageno lempų šviesa, bangomis 600-640 nm, veikia odą ir fotosintezės efektu, produkuojančiu kolageną ir elastiną, stimuliuoja hialurono rūgšties susidarymą, dėl kurios oda gali „kvėpuoti“, ji aprūpinama deguonimi, valoma. Oda tampa žymiai stangresnė, lygesnė, sumažėja raukšlių. Pirmus pokyčius galima pastebėti jau po keleto procedūrų, bet siekiant įspūdingų rezultatų (raukšlės išlyginamos, pašalinami odos defektai), būtina atlikti visą kursą. Pretaisą galima naudoti veidui, rankam žasto sritim, šlaunės vid. pusei.

Priklausomai nuo procedūros trukmės ir odos ypatumų, kolageno terapija suteikia skirtingą atjauninimo efektą:

  • maždaug po 10 seansų per 3–4 savaites oda tampa gražesnė, išsilygina jos tonas, pagreitėja medžiagų apykaita, oda išvaloma nuo šlakų
  • maždaug po 20 seansų per 5–7 savaites pagerėja odos struktūra, išnyksta inkštirai, „juodi taškeliai“, šviesėja „amžiaus“ dėmės, normalizuojamos odos funkcijos. Oda tampa drėgnesnė, išsilygina raukšlelės,
  • maždaug po 30 seansų per 8–10 savaičių. Sustiprėja struktūra ir aktyvizuojama kolageno sintezė, žymiai padidėja odos elastingumas ir stangrumas, 80 proc. išlyginamos raukšlelės.

Ši procedūra ypač rekomenduojama vidutinio ir subrendusio amžiaus žmonėms, norintiems gerai ir jaunai atrodyti. Kai kurie klientai po šių procedūrų pastebi teigiamą šalutinį poveikį: išnyksta karpos ir papilomos, oda tampa švari, lygi ir graži.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!