TERMOTERAPIJA

Date:24 Rgp, 2015

TERMOTERAPIJA

TERMOTERAPIJA

Viena iš alternatyvų – nuostabi šiuolaikiška priemonė, naikinanti riebalinio audinio perteklių ir gydanti celiulitą.

termoterapija1 termoterapija2

Mūsų laikais atsirado daug nuostabių priemonių kūno grožiui.Viena iš alternatyvų – nuostabi šiuolaikiška priemonė, naikinanti riebalinio audinio perteklių ir gydanti celiulitą.Tai priemonė, kuri turi didžiulį populiarumą daugelyje pasaulio šalių. TAI – INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KOSTIUMAS kitaip TERMOTERAPIJA.

Termoterapijos metodas yra visiškai saugus ir naudojamas daugelyje šalių. Raudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia giliai į organizmo audinius (iki 4 cm) sušildydama raumenis, kaulus, sąnarius. Taip pat pagerina kraujo cirkuliaciją. Valosi šlakai iš organizmo, ląstelės intensyviai prisipildo deguonies, išsiplečia kraujagyslės, pagerėja audinių mitybą.Rezultate, dėl tokių pasikeitimų pagerėja bendra odos būsena, ,,apelsino žievelė“ palaipsniui išnyksta ir atsistato odos elastingumas. Šis natūralus prakaito išskyrimo procesas, vykstantis komfortinėje temperatūroje, yra nuostabus kosmetinis efektas. Be to organizmas gauna energijos įkrovą, o tai labai pagerina savijautą.

Jau pirmo seanso metu galima netekti 1,5-2 cm apimties, ir iki 1 kg svorio. O po 10-15 seansų, jūs realiai pastebėsite didžiulį efektą – pergalę prieš celiulitą ir apimčių sumažėjimą. Be to, atsiras daug daugiau jėgų, sustiprės raumenys, judėsite lengviau ir plastiškiau, tapsite labiau pasitempę ir tiesesni. Termoterapijoje šilumos prasiskverbimas į audinius yra 10-15 kartų didesnis, nei saunoje.Infraraudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia tiksliai į reikiamas kūno vietas naudojant infraraudonųjų spindulių kelnes.

Iš pradžių procedūras atlikite 2-3 kartus per savaitę.Dėl optimalaus rezultato, reikia atlikti visą kursą procedūrų.Kursas yra 10-15 procedūrų per 6 savaites. Kursą galima kartoti keletą kartų per metus, tačiau tarp  kursų turėtų būti 1-2 savaičių pertrauka.

Šias procedūros nerekomenduojamaatlikti kai:

  • odos uždegimas ar atviros žaizdos odoje;
  • infekciniai susirgimai;
  • didelis kraujospūdis ar širdies susirgimai;
  • sunkios venų ligos ar limfiniai sutrikimai;
  • sunkus hormonalinis sutrikimas susijęs su skydliauke ar inkstais;
  • nėštumas ar laikotarpis iškart po gimdymo;
  • sunkūs klimakteriniai sutrikimai;
  • pooperacinis laikotarpis;
  • menstruacijų laikotarpis,( dėl higienos galima atsisakyti procedūros).

 

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!