FITNESS XXL

FITNESS XXL.

FITNESS XXL*. Dauguma moterų turinčių antsvorį galvoja, kad sportas tai tik lieknoms moterims ir tam, kad pradėti sportuoti reikia iš pradžių numesti svorį. Tikrai ne! Ir mes tai Jums įrodysime!

Mes padėsime Jūsų kūnui saugiai adaptuotis fiziniam krūviui, pamėgti aktyvų gyvenimo būdą, pajausti malonumą nuo sporto ir rezultatų, kurių sieksime kartu.

Pradedant sportuoti reikia atidžiai įvertinti savo galimybes tam, kad nesusižaloti. Būkite atidūs pasirinkdami sporto šakas! Antsvorį turintiems žmonėms nerekomenduojami stuburo ir sąnarių kompresinė apkrova, bei bėgimas ir šuoliukai. Tokiose treniruotėse kaip Kangoo Jump, Jump Space, Step aerobika, Dance, Zumba metu – galimos traumos, nes didelis kūno svoris suteikia judamąjam aparatui totalinę apkrovą.

Šilta aplinka, draugiškas kolektyvas, trenerių priežiūra suteiks pasitikėjimo savimi ir drąsą SPORTUOTI kartu su kitais.

Moterims su dideliu antsvoriu siūlome“Programa XXL“Klubas ERVERA gruodžio 24, 25, 26, 31 d.d. ir sausio 1 d. nedirbs. Tarpšventinėmis dienomis stebėkite tvarkaraštį.

Labai nuostabus pasiūlymas! Lapkričio mėn. BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Merginos, POUND treniruotė vyks tik tada, kai susirinks 5 žmonių grupė. Registracija į treniruotę būtina!

Atsivesk 3 drauges į POUND treniruotę iš kitos mokyklos ir Tau abonementas kainuos tik 12,99 eur.

Tėveliai, jau nuo 09.04 vyksta Pilates vaikams. Užsiėmimai vyks II ir IV 16.30 K. Paltaroko gimnazijoje.

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 55 eur., 45 min. - 10 kartų 83 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 50 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!