KŪNO RENGYBA XXL

KŪNO RENGYBA XXL.

KŪNO RENGYBA XXL*. Dauguma moterų, turinčių antsvorį, galvoja, kad sportas tik lieknoms moterims, ir tam, kad pradėtų sportuoti, reikia iš pradžių numesti svorio. Tikrai ne! Ir mes tai Jums įrodysime!

Mes padėsime Jūsų kūnui saugiai adaptuotis prie fizinių krūvių, pamėgti aktyvų gyvenimo būdą, pajausti sporto malonumą ir rezultatų siekti kartu.

Pradedant sportuoti reikia atidžiai įvertinti savo galimybes tam, kad nesusižalotumėte. Būkite atidūs pasirinkdami sporto šakas! Antsvorį turintiems žmonėms nerekomenduojama stuburo ir sąnarių kompresinė apkrova, bėgimas ir šuoliukai. Tokiose treniruotėse kaip ,,Kangoo Jump”, ,,Jump Space”, žingsninės aerobikos, šokių ar zumbos treniruotėse galimos traumos, nes didelis kūno svoris suteikia judėjimo aparatui visuotinę apkrovą.

Šilta aplinka, draugiškas kolektyvas, trenerių priežiūra suteiks pasitikėjimo savimi ir drąsą SPORTUOTI kartu su kitais.

Moterims su dideliu antsvoriu siūlome programa ,, XXL”Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!