GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Klubo darbuotoja padės išsirinkti tinkamas treniruotes pagal Jūsų esamą fizinę būklę ir siekiamus rezultatus.

 Treniruotė ratuUnikali efektyvi treniruotė moterims nuo 15 iki 65 metų. Užsiėmimus su izodinaminiais treniruokliais galima sulyginti su treniruotėmis vandenyje. Kai žmogus vandenyje atlieka judesius vis greičiau, tai pajaučia  stiprų vandens pasipriešinimą ir raumenų apkrovą.

Kad gautume didesnį efektą iš izodinaminės treniruotės, mes siūlome ,,Intervalinį metodą“. Jei moters  medžiagų apykaita lėta, tai organizmas pradeda kaupti riebalus.Treniruotė su intervalais organizmą priveda prie tokios būsenos, kai po jos dar daug valandų deginamos kalorijos.

Treniruotės ratu nereikalauja specialaus pasiruošimo, jei Jūs iš pradžių atliekate paprastus judesius pasirinkdami fizinį krūvį pagal savo jėgas.Jau po pirmo mėnesio reguliarių treniruočių Jūs pastebėsite, kad kūnas sutvirtėjo, oda sustangrėjo, nukrito nereikalingi kilogramai. Pirmą kartą į šią treniruotę ateikite 20 minučių anksčiau.

Funkcinė treniruotė – tai intensyvi jėgos treniruotė, skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti, todėl ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Funkcinių treniruočių metu yra lavinamos kūno fizinės savybės, o jas belavinant yra suformuojamas sportiškas ir stangrus kūnas. Treniruočių metu atliekami kompleksiniai pratimai, kurių metu apkraunama daug raumenų grupių vienu metu. 4 žvaigždutės iki 40 metų, bet priklauso nuo sportinio pasiruošimo.

Pilvo Presas + AKD – tai apatinės kūno dalies vidutinio intensyvumo jėgos treniruotė, skirta pilvo, sėdmenų ir kojų raumenų stiprinimui bei
gražinimui. Treniruotės pabaigoje atliekami raumenų tempimo pratimai.

Treniruotė su kamuoliais – Treniruotė, kurios metu atliekami pratimai visoms pagrindinėms raumenų grupėms, naudojant specialius Fitness kamuolius.Atliekant pratimus ant kamuolio raumenis dar stiprina ir koordinacinė sistema (daugeliu atvejų reikia ne tik atlikti pratimą, bet ir išlaikyti pusiausvyrą). Sėdint ant kamuolio, geriau koordinuojamas juosmuo. Treniruojami pilvo ir nugaros raumenys atsakingi už taisyklingą laikyseną. Treniruotė ant kamuolio yra unikali tuo, kad priverčia silpnesnę kūno dalį ar pusę judėti (dirbti), nes jėgos skirtumą kompensuoja stipresnė dalis ar pusė, perskirstydama – perkeldama svorio centrą. Fitness kamuoliai saugo stuburą nuo kompresijos, suteikia jam taisyklingą padėtį.

Kūno dizainas – Tai jėgos ištvermės treniruotė, kurios didžiąją laiko dalį sudaro jėgos pratimai įvairioms raumenų grupėms, naudojant svarelius, elastines gumas,pilateso ir svorinius kamuoliukus.

Mankšta vaikams   – Darbas nukreiptas į taisyklingą atlikimo techniką, mokymas jausti ir kontroliuoti savo kūną. Akcentuojamas darbas laikysenos korekcijai ir raumenų disbalanso tvarkymui.

Subalansuotas kūnas – Tai dinaminė, saugi ir efektyvi treniruotė, jos  pagrindas subalansuoti kūno judesiai. Tai linksma, funkcionali treniruotė, kurios metu stiprinami giluminiai raumenys, gerėja pusiausvyra ir bendra fizinė būklė.

 


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!