Tabata treniruotės

 

Kartą per keletą metų kūno rengybos pasaulyje įvyksta revoliucija: atsiranda nauja treniruotės rūšis ar nauja metodika, kuri kaip viesulas apskrieja pasaulį ir užkariauja milijonus gerbėjų. Stepas, aerobika, pilatesas, funkcinė treniruotė – tai viena ,,revoliucinė‘‘grandinė. Jai galima priskirti ir treniruotę TABATĄ – intervalinę treniruotę lieknėjimui.

Šį metodą išrado japonų daktaras Idzumi Tabata kartu su grupe mokslininkų iš Tokijaus Nacionalinio fitneso ir sporto universiteto. Jų novatoriškas tyrimas baigėsi 1996 metais ir buvo paskelbtas žurnale „Medicina ir Mokslas sporte ir treniruotėse“ (Medicine and Science in Sports & Exercise). Tyrimo metu mokslininkai priėjo išvadą, kad didelio intensyvumo intervalinės treniruotės turi reikšmingų privalumų. Pirmiausiai 4 minučių Tabata treniruotės metu  anaerobinis ir aerobinis pajėgumas didėja labiau nei po valandinės ištvermės treniruotės. Jau po šešių  savaičių 28 % didėja anaerobinis pajėgumas, o deguonies suvartojama – 14 %. Kardiotreniruotės metu sudeginama dvigubai daugiau kcal, negu per Tabatą, užtat sportuojant pagal intervalinę treniruotę Tabatą  poodinis riebalinis sluoksnis mažėja devynis kartus greičiau! Treniruodamiesi taupome savo laiką ir siekiate geresnio rezultato!!!

Svarbiausi Tabatos privalumai:

  • Greitas riebalų deginimas, medžiagų apykaita
  • Riebalų deginimo efektas tęsiasi 48 valandas po treniruotės;
  • Su Tabata Jūs ne tik lieknėjate, didėja Jūsų ištvermingumas ir greitis, gerėja koordinacija;
  • Tai puiki treniruotė širdies ir kvėpavimo sistemoms, ypač jei jūs atliekate pratimus apgalvotai ir be fanatizmo.

Prieš pradėdami  lankyti TABATOS treniruotes įsitikinkite, kad jūs neturite viršsvorio, o svarbiausia, kad neturite širdies ar širdies ir kraujagyslių sistemos problemų. Treniruotė TABATA neginčijamai yra labai efektyvi, bet ir labai intensyvi. Todėl jeigu Jūs abejojate dėl savo sveikatos, būtinai pasikonsultuokite su gydytojuJūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!