Tabata training

 

Kartą per keletą metų fitneso pasaulyje įvyksta revoliucija: atsiranda nauja treniruotės rūšis ar nauja metodika, kuri kaip viesulas apskrieja pasaulį ir užkariauja milijonus gerbėjų. Stepas, aerobika, pilatesas, funkcinė treniruotė – tai viena ,,revoliucinė‘‘grandinė. Jai galima priskirti ir treniruotę TABATĄ – intervalinę treniruotę lieknėjimui.

Šį metodą išrado japonų daktaras Idzumi Tabata kartu su grupe mokslininkų iš Tokijaus Nacionalinio fitneso ir sporto universiteto. Jų novatoriškas tyrimas baigėsi 1996 metais ir buvo paskelbtas žurnale „Medicina ir Mokslas Sporte ir Treniruotėse“ (Medicine and Science in Sports & Exercise). Tyrimo metu mokslininkai priėjo išvados, kad aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės turi reikšmingų privalumų. Pirmiausiai 4 minučių Tabata treniruotės metu daug daugiau didėja anaerobinis ir aerobinis pajėgumas nei po valandinės ištvermės treniruotės. Jau po šešių  savaičių 28% didėja anaerobinis pajėgumas, o deguonies suvartojama – 14%. Kardio treniruotės metu sudeginama dvigubai daugiau kkal, negu per Tabatą, užtat sportuojant pagal intervalinę treniruotę Tabatą  poodinis riebalinis sluoksnis mažėja devynis kartus daugiau! Treniruojantis taupome savo laiką ir siekiate didesnio rezultato!!!

Svarbiausi Tabatos privalumai:

  • Greitas riebalų deginimas, medžiagų apykaita
  • Riebalų deginimo efektas tęsiasi 48 valandas po treniruotės;
  • Su Tabata Jūs ne tik lieknėjate, didėja Jūsų ištvermingumas ir greitis, gerėja koordinacija;
  • Tai puiki treniruotė širdies ir kvėpavimo sistemoms, ypač jei Jūs atliekate pratimus apgalvotai ir be fanatizmo.

! Prieš pradedant  lankyti TABATOS treniruotes įsitikinkite, kad pas Jus nėra viršsvorio, o svarbiausia, kad neturite problemų su širdimi ir širdies-kraujagyslių sistema. Treniruotė TABATA neginčijamai yra labai efektyvi, bet ir labai didelio krūvio. Todėl jeigu Jūs abejojate dėl savo sveikatos, būtinai pasikonsultuokite su gydytojuKlubas ERVERA gruodžio 24, 25, 26, 31 d.d. ir sausio 1 d. nedirbs. Tarpšventinėmis dienomis stebėkite tvarkaraštį.

Labai nuostabus pasiūlymas! Lapkričio mėn. BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Merginos, POUND treniruotė vyks tik tada, kai susirinks 5 žmonių grupė. Registracija į treniruotę būtina!

Atsivesk 3 drauges į POUND treniruotę iš kitos mokyklos ir Tau abonementas kainuos tik 12,99 eur.

Tėveliai, jau nuo 09.04 vyksta Pilates vaikams. Užsiėmimai vyks II ir IV 16.30 K. Paltaroko gimnazijoje.

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 55 eur., 45 min. - 10 kartų 83 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 50 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!