LANKSTI JĖGA

LANKSTI JĖGA

Nepertraukiama grandinė pratimų, stiprinančių presą, sėdmenis, kojas, rankas ir nugaros raumenis. Nuostabi treniruotė! Jūs tempiate raumenis, mokotės atsipalaiduoti ir palaipsniui atstatinėjate raumenų balansą.

Profesionalus treneris visada atkreipia dėmesį į pratimų atlikimo techniką.  Atliekant tempimo pratimus aktyviai išsiskiria samototropinis hormonas, stimuliuojantis raumenų augimą ir greitą atsistatymą po fizinio krūvio. Todėl raumenų jėgą reikia stiprinti palaipsniui vystant lankstumą.

Vyresniame amžiuje raumenys silpnėja, todėl dažniau  traumuojami raiščiai, sąnariai. Lanksčios jėgos pratimai sumažina patempimus ir spazmus raumenyse, išlaikydami stangrumą ir elastingumą. Tai efektyvi artrozės ir osteoporozės profilaktika ir galimybė ilgam išsaugoti gražią ir taisyklingą laikyseną.

Lanksčios jėgos praktikoje išskirtinis bruožas yra trys viename: sąmoningumas (dėmesys), energija (kvėpavimas) ir judesys (kūno padėtis).

Praktika rodo, kad ne tik kūnas pasidaro lankstus, bet ir protas. Žmogus tampa ramesnis ir ištvermingesnis.

Harmoningas metodinis derinys ,, lanksti jėga“ treniruotėje leidžia nusistovėti vidinei pusiausvyrai, užgrūdinti  kūną .

Lanksčios jėgos užsiėmimų programoje žmogus atgauna ne tik sveikatą, jaunystę, grožį ir gražią figūrą, bet ir energiją, dvasinę pusiausvyrą.Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!