IZODINAMINIAI TRENIRUOKLIAI

IZODINAMINIAI TRENIRUOKLIAI

Treniruokliai 7 kartus viršijantys efektyvumą paprastų kasdienių pratimų.

fotolia_treniruokliai2fotolia_treniruokliai

Izodinaminiai treniruokliai – geriausias vandens aerobikos pakaitalas.

Šie treniruokliai specialiai pagaminti moterims. Užsiėmimai su izodinaminiais treniruokliais vyksta lengvai ir be papildomų pastangų. Jūs paprasčiausiai ilsitės po darbo dienos su didele nauda figūrai ir sveikatai. Krūvis pasiskirsto tolygiai, nei sportuojant su klasikiniais treniruokliais.

REZULTATAI PO IZODINAMINIŲ TRENIRUOKLIŲ UŽSIĖMIMŲ:

  • svorio mažinimas, raumenų stiprinimas;
  • figūros korekcija;
  • širdies kraujagyslių stiprinimas;
  • figūros atstatymas po gimdymo.

KAS YRA IZODINAMINIAI TRENIRUOKLIAI

Izodinaminiai treniruokliai naudoja hidraulinį spaudimą, kuris specialiu tepaliniu skysčiu išgaunamas cilindre.

Dirbant su hidrauliniu treniruokliu jame esantis skystis kelia pasipriešinimą, todėl darbui ,,įjungiamos” įvairios raumenų grupės.

Visa tai priklauso ar sportuojantis asmuo traukia ar stumia mechanizmą. Pasipriešinimo jėga priklauso nuo pastangų (hidraulinis cilindras turi 8 reguliavimo lygių) ir greičio, kurį naudoja sportuojantysis. Daug sudėtingesnei treniruotei yra padidinamas pratimų greitis ir keičiamas krūvio lygis. Tuo tarpu kiekvienas gali treniruotis individualiai-pagal savo jėgas.

 

DSC04844 DSC04845

DSC04847 DSC04851

DSC04854 DSC04855

DSC04858 DSC04859

DSC04862 DSC04865


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!