KOLAGENARIJUS

KOLAGENARIJUS

kolegenarijus kolegenarijus2

Tai prieinama ir maloni procedūra, vykdoma šiltomis, patogiomis ir relaksacinėmis sąlygomis.

Grąžinti jaunystę ir sustabdyti laiką dabar gali kiekvienas.

Gerai žinoma fotoatjauninimo paslauga šiandien pristatoma naujai – kolagenarijus. Su šiuo puikiu prietaisu, kuris stimuliuoja kolageno gamybą, jūs galite sulėtinti odos senėjimą ,,atsukti laiką atgal“ ir padaryti ją stangrią ir elastingą, ko rezultate sumažinti raukšles, atgaivinti ir pajauninti.

Tai prieinama ir maloni procedūra, vykdoma šiltomis, patogiomis ir relaksacinėmis sąlygomis.Kolageno lempų skleidžiama raudona šviesa stimuliuoja kolageno gaminimą odoje ir suteikia stiprų atjauninimo efektą, kurį galima palyginti su plastinės operacijos rezultatu.Daugelis Centrinės Europos salonų klientų įvertino šios unikalios kolageno atjauninimo procedūros patogumą, prieinamumą ir rezultatyvumą.Moksliniais tyrimais įrodyta, kad nėra jokių neigiamų pašalinių efektų. Jums nereikia naudoti apsauginių akinių, tačiau JŪS TURITE UŽMERKTI AKIS SEANSO METU (stipriai užsimerkti nereikia, kad nesusidarytu raukšlės).

Iki 25 metų amžiaus oda užtektinai gamina kolageną tam, kad išliktų stangri ir elastinga. Vyresniame amžiuje kolageno gamyba lėtai mažėja,kolageno pluoštas praranda elastingumą ir stangrumą, o tai natūraliai skatina senėjimą ir raukšlių susidarymą. Taip pat įrodyta, kad kolageno trūkumas odoje susilpnina raumenų tonusą ir padidina kaulų trapumą.

Prasiskverbdama į odą 8–10 mm, raudona kolageno lempų šviesa, bangomis 600-640 nm, veikia odą ir fotosintezės efektu, produkuojančiu kolageną ir elastiną, stimuliuoja hialurono rūgšties susidarymą, dėl kurios oda gali „kvėpuoti“, ji aprūpinama deguonimi, valoma. Oda tampa žymiai stangresnė, lygesnė, sumažėja raukšlių. Pirmus pokyčius galima pastebėti jau po keleto procedūrų, bet siekiant įspūdingų rezultatų (raukšlės išlyginamos, pašalinami odos defektai), būtina atlikti visą kursą. Pretaisą galima naudoti veidui, rankam žasto sritim, šlaunės vid. pusei.

Priklausomai nuo procedūros trukmės ir odos ypatumų, kolageno terapija suteikia skirtingą atjauninimo efektą:

  • maždaug po 10 seansų per 3–4 savaites oda tampa gražesnė, išsilygina jos tonas, pagreitėja medžiagų apykaita, oda išvaloma nuo šlakų
  • maždaug po 20 seansų per 5–7 savaites pagerėja odos struktūra, išnyksta inkštirai, „juodi taškeliai“, šviesėja „amžiaus“ dėmės, normalizuojamos odos funkcijos. Oda tampa drėgnesnė, išsilygina raukšlelės,
  • maždaug po 30 seansų per 8–10 savaičių. Sustiprėja struktūra ir aktyvizuojama kolageno sintezė, žymiai padidėja odos elastingumas ir stangrumas, 80 proc. išlyginamos raukšlelės.

Ši procedūra ypač rekomenduojama vidutinio ir subrendusio amžiaus žmonėms, norintiems gerai ir jaunai atrodyti. Kai kurie klientai po šių procedūrų pastebi teigiamą šalutinį poveikį: išnyksta karpos ir papilomos, oda tampa švari, lygi ir graži.


Leave a Reply


Kovo 7 d. (ketvirtadienį) 19-30 val. klube ERVERA Klaipėdos g. 36 vyks paskaita: ,, Sveikatą puoselėjanti mityba“ Diskusiniai klausimai: 1. Prioritetas: sveikata ar grožis? 2. Kaip maitintis, kai Tau daugiau nei 40 metų? 3. Ar gali maistas būti sveikas ir skanus? Paskaitą veda: Reda Mocevičienė - biomedicinos mokslų daktarė (Visuomenės sveikatos mokslai), disertacija apginta 2015 m. LSMU mitybos tema. 15 m. paskyrusi visuomenės sveikatos studijoms. Nuo 2018 m. konsultuoja individualiai. Šiuo metu yra LSMU Visuomenės fakulteto, Gyvensenos medicinos programos Mitybos modulio koordinatorė ir lektorė. Klubo nariams paskaita nemokama.

Labai nuostabus pasiūlymas! BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Tėveliai, pas mus vyksta Fitness vaikams. Užsiėmimai vyks II 16.30 Klaipėdos g. 36 ir IV 16.45 K. Paltaroko gimnazijoje.

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 55 eur., 45 min. - 10 kartų 83 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 50 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!