KOMPRESINĖS KELNĖS

KOMPRESINĖS KELNĖS

Tai procedūra atliekama aparatu, kuris sudarydamas vibruojančio slėgio bangas, suaktyvina bendrą limfos apytaką norimoje srityje ir išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Tai pat išvalo iš organizmo susikaupusius skysčius, suaktyvina medžiagų apykaitą, kovoja su celiulitu.

Profilaktiškai apsaugo nuo varikozės (!).

Presoterapija dar vadinama limfadrenažiniu masažu ar kompresine terapija.

PRESOTERAPIJA BALLANCER 505 APARATU

BALLANCER 505-kosmetologinis aparatas naudojamas celiulitui, kojų patinimui mažinti, išsiplėtusių venų profilaktikai, regeneruoja ( atstato) organizmą  po didelio krūvio sporte, gerina kraujotaką, skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo. Procedūra atliekama aparatu, kuris sudarydamas vibruojančio slėgio bangas, suaktyvina bendrą limfos apytaką norimoje srityje ir išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Presoterapija labai veiksminga atsiradus limfos susikaupimui rankose ar kojose po traumų, operacijų, tinka ir tiems, kieno kojos dažnai būna šaltos. Procedūra tinka visiems,  neatsižvelgian į lytį bei amžių.

TAI MALONI IR NESKAUSMINGA PROCEDŪRA! LABAI EFEKTYVI ESANT CELIULITUI IR MAŽINANT SVORĮ.

Masažavimas jaučiamas pneumatinio paspaudimo pagalba ciklais, kurie pasijaučia trumpai ir reguliariai. Kūnas apvyniojamas kombenezonu, kuris puikiai prisitaiko prie bet kokių kūno linijų. Į aparatą įtaisytas kompresorius šildo orą palaipsniui kiekvienoje kameroje įtaisytoje manžete. Kamerų yra 24, kurios susijungusios kartu. Šio stimuliuojančio masažo ciklas, preso kelnėse, prasideda nuo apatinės kūno dalies ir palaipsniui kyla iki centrinės kūno dalies. Spaudimas manžeto kamerose ir trumpalaikis ciklas (15 sek.) švelniai ir veiksmingai presuoja kūną ir tuo trumpu spustelėjimu mažina patinimus, gerina odos struktūrą mažina kūno apimtis. Kojų patinimui pašalinti specialistai rekomenduoja 10-15 procedūrų 2-3 kartus per savaitę.Siekiantiems koreguoti kūno formas procedūrų skaičius parenkamas individualiai. Dažniausiai pakartotinas kursas skiriamas po 5-6 mėnesių.

INDIKACIJOS

 • Stiprina kraujagyslių sieneles (padeda gydant venų nepakankamumą bei varikozę)regeneracijos gerinimas.
 • Stiprina sudribusį jungiamąjį audinį sėdmenų, klubų, pilvo srityse.
 • Šlakų, toksinų pašalinimas.
 • Raumenų tonizavimas.
 • Venų išsiplėtimas po gimdymo.
 • Šalina skysčių perteklių.
 • Odos elastingumo atstatymas.

Figūros korekcija (stiprina sudribusį jungiamąjį audinį sėdmenų, klubų, pilvo srityse, pilvo  sieneles po gimdymo).

KONTRAINDIKACIJOS

 • Kojų arterinis kraujotakos nepakankamumas ir sutrikimai.
 • Širdies nepakankamumas.
 • Odos pažeidimai.
 • Diabetinė neuroišemija.
 • Patinimai, kurie atsiranda dėl širdies ir inkstų nepakankamumo.
 • Kai kurios dermatozės.
 • Trombozė.
 • Progresuojantis venų susiaurėjimas.

JEI TURITE POLINKĮ Į BENT VIENĄ ŠIŲ KONTRAINDIKACIJŲ, BŪTINAI PASITARKITE SU GYDYTOJU!

presoterapija1 presoterapija2


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!