PRESOTERAPIJA

PRESOTERAPIJA

Tai procedūra atliekama aparatu, kuris sudarydamas vibruojančio slėgio bangas, suaktyvina bendrą limfos apytaką norimoje srityje ir išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Tai pat išvalo iš organizmo susikaupusius skysčius, suaktyvina medžiagų apykaitą ir kovoja su celiulitu.

Profilaktiškai apsaugo nuo varikozės(!).

Presoterapija dar vadinama limfadrenažiniu masažu ar kompresine terapija.

PRESOTERAPIJA BALLANCER 505 APARATU

BALLANCER 505-kosmetologinis aparatas naudojamas celiulitui, kojų patinimui mažinti, išsiplėtusių venų profilaktikai, regeneruoja ( atstato) organizmą  po didelio krūvio sporte, gerina kraujotaką, skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo. Procedūra atliekama aparatu, kuris sudarydamas vibruojančio slėgio bangas, suaktyvina bendrą limfos apytaką norimoje srityje ir išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Presoterapija labai veiksminga atsiradus limfos susikaupimui rankose ar kojose po traumų, operacijų, tinka ir tiems, kieno kojos dažnai būna šaltos. Procedūra tinka visiems,  neatsižvelgian į lytį bei amžių.

TAI MALONI IR NESKAUSMINGA PROCEDŪRA! LABAI EFEKTYVI ESANT CELIULITUI IR MAŽINANT SVORĮ.

Masažavimas jaučiamas pneumatinio paspaudimo pagalba ciklais, kurie pasijaučia trumpai ir reguliariai. Kūnas apvyniojamas kombenezonu, kuris puikiai prisitaiko prie bet kokių kūno linijų. Į aparatą įtaisytas kompresorius šildo orą palaipsniui kiekvienoje kameroje įtaisytoje manžete. Kamerų yra 24, kurios susijungusios kartu. Šio stimuliuojančio masažo ciklas, preso kelnėse, prasideda nuo apatinės kūno dalies ir palaipsniui kyla iki centrinės kūno dalies. Spaudimas manžeto kamerose ir trumpalaikis ciklas (15 sek.) švelniai ir veiksmingai presuoja kūną ir tuo trumpu spustelėjimu mažina patinimus, gerina odos struktūrą mažina kūno apimtis. Kojų patinimui nuimti specialistai rekomenduoja 10 -15 procedūrų 2 – 3 kartus per savaitę.Siekiantiems koreguoti kūno formas procedūrų skaičius parenkamas individualiai. Dažniausiai pakartotinas kursas skiriamas po 5-6 mėnesių.

INDIKACIJOS

 • Stiprina kraujagyslių sieneles (padeda gydant venų nepakankamumą bei varikozę)regeneracijos gerinimas.
 • Stiprina sudribusį jungiamąjį audinį sėdmenų, klubų, pilvo srityse.
 • Šlakų, toksinų pašalinimas.
 • Raumenų tonizavimas.
 • Venų išsiplėtimas po gimdymo.
 • Šalina skysčių perteklių.
 • Odos elastingumo atstatymas.

Figūros korekcija (stiprina sudribusį jungiamąjį audinį sėdmenų, klubų, pilvo srityse, pilvo  sieneles po gimdymo).

KONTRAINDIKACIJOS

 • Kojų arterinis kraujotakos nepakankamumas ir sutrikimai.
 • Širdies nepakankamumas.
 • Odos pažeidimai.
 • Diabetinė neuroišemija.
 • Patinimai, kurie atsiranda dėl širdies ir inkstų nepakankamumo.
 • Kai kurios dermatozės.
 • Trombozė.
 • Progresuojantis venų susiaurėjimas.

JEI TURITE POLINKĮ Į BENT VIENĄ ŠIŲ KONTRAINDIKACIJŲ, BŪTINAI PASITARKITE SU GYDYTOJU!

presoterapija1 presoterapija2


Leave a Reply


Kovo 7 d. (ketvirtadienį) 19-30 val. klube ERVERA Klaipėdos g. 36 vyks paskaita: ,, Sveikatą puoselėjanti mityba“ Diskusiniai klausimai: 1. Prioritetas: sveikata ar grožis? 2. Kaip maitintis, kai Tau daugiau nei 40 metų? 3. Ar gali maistas būti sveikas ir skanus? Paskaitą veda: Reda Mocevičienė - biomedicinos mokslų daktarė (Visuomenės sveikatos mokslai), disertacija apginta 2015 m. LSMU mitybos tema. 15 m. paskyrusi visuomenės sveikatos studijoms. Nuo 2018 m. konsultuoja individualiai. Šiuo metu yra LSMU Visuomenės fakulteto, Gyvensenos medicinos programos Mitybos modulio koordinatorė ir lektorė. Klubo nariams paskaita nemokama.

Labai nuostabus pasiūlymas! BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Tėveliai, pas mus vyksta Fitness vaikams. Užsiėmimai vyks II 16.30 Klaipėdos g. 36 ir IV 16.45 K. Paltaroko gimnazijoje.

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 55 eur., 45 min. - 10 kartų 83 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 50 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!