SMART-AKINIAI

SMARTAKINIAI

Jų pagalba sumažiname akių nuovargį, kurį sukelia ilgailaikis kompiuterio naudojimas, vairavimas, mokslas, skaitymas. Taip pat mažina raukšles, tamsius ratilus, „maišelius“ aplink akis. Šiltas kompresas, esant 35-45 laipsnių temperatūrai, stimuliuoja kraujagyslių kapiliarus, pagreitina deguonies srautą į akies  ląsteles ir jūsų veidas sveikai, jaunatviškai švyti.

SMART AKINIAI – GRAŽIOMS AKIMS

Mūsų akys … Kaip jomis mes nesirūpiname ir nekreipiame  dėmesį į jas. Visą dieną žiūrime į kompiuterio monitorių, skaitome kelyje, pamirštame apie akinius nuo saulės ir kremus aplink jas … Mes visiškai nesusimąstome, kad visą šį laiką mūsų akys patiria didžiulį krūvį! Pavargusios akys, nuovargį perduoda visam kūnui. Dienai baigiantis mes būname išsitempę, išvesti iš pusiausvyros, o dar tiek įvairių reikalų nesutvarkyta. Palaipsniui pastebime tai, kad matome vis silpniau ir silpniau, raidės liejasi ir per dvidešimt metrų nepažįstame seno bičiulio.

Kad tokios bėdos nenutiktų, akims reikalingas reguliarus ir kokybiškas poilsis, kaukės, losjonai, limfodrenažas. Kosmetologai nuolat kartoja apie limfodrenažą aplink akis, ir nurodo, kad jis turėtų būti subtilus. Deja, nedaugelis iš mūsų žino, kaip tai padaryti tikrai gerai ir labiausiai tik pablogina situaciją.

Užkirsti kelią ir pašalinti problemą, akių sričiai gali būti efektyvus klasikinio ir taškinio masažo derinys. Taškinis masažas (akupresūra) – tai biologiškai aktyvių taškų, susijusių su įvairiais organais stimuliavimas. Žinoma, patikėti akupresūrą specialistui – idealus variantas, bet dažnai tai tiesiog nėra laiko, ir šios paslaugos brangios.

Šiuolaikinis sprendimas – specialūs limfodrenažiniai akiniai.Jie daro mūsų regėjimą skaidresniu. Priklausomai nuo akių nuovargio skirtingi limfodrenažo rėžimai leis jums tiksliai nustatyti ir suderinti akinių veikimo intensyvumą. Smart-akinių pagalba sumažiname akių nuovargį, kurį sukelia ilgailaikis kompiuterio naudojimas, vairavimas, mokslas, skaitymas. Taip pat mažina raukšles, tamsius ratilus, „maišelius“ aplink akis.

Smart akiniai  rekomenduojami, esant:

  • „maišeliams“ po akimis, tamsiems ratilams ir raukšlėms;
  • veido odos elastingumui atstatyti;
  • pavargusioms akims , dvejinimuisi ,paraudimui, akių sausumui;
  • lėtinei slogai,  užgulusiai  nosiai,  sinusitui;
  • nerimui, dirglumui, nemigai.

Kontraindikacijos naudojant  akinius –  tinklainės atšokimas, katarakta.

Aparatas tinkamas naudoti visai šeimai, jis kompaktiškas, paprastas, patogus, stabilus, yra pagamintas iš ekologiškų, aplinkai nekenksmingų medžiagų.

Stilingas smart-akinių dizainas prieinamas net patiems išrankiausiems. Šiltas kompresas, esant 35-45 laipsnių temperatūrai, stimuliuoja kraujagyslių kapiliarus, pagreitina deguonies srautą į akies  ląsteles ir jūsų veidas sveikai, jaunatviškai švyti. Tik 5-10 minučių smart- akinų programos  kiekvieną dieną – ir jūs pamatysite puikius rezultatus jau  po 8-10 kartų. Mūsų akys nusipelno, kad jomis būtų pasirūpinta!

akiniai2 akiniai


Leave a Reply


Kovo 7 d. (ketvirtadienį) 19-30 val. klube ERVERA Klaipėdos g. 36 vyks paskaita: ,, Sveikatą puoselėjanti mityba“ Diskusiniai klausimai: 1. Prioritetas: sveikata ar grožis? 2. Kaip maitintis, kai Tau daugiau nei 40 metų? 3. Ar gali maistas būti sveikas ir skanus? Paskaitą veda: Reda Mocevičienė - biomedicinos mokslų daktarė (Visuomenės sveikatos mokslai), disertacija apginta 2015 m. LSMU mitybos tema. 15 m. paskyrusi visuomenės sveikatos studijoms. Nuo 2018 m. konsultuoja individualiai. Šiuo metu yra LSMU Visuomenės fakulteto, Gyvensenos medicinos programos Mitybos modulio koordinatorė ir lektorė. Klubo nariams paskaita nemokama.

Labai nuostabus pasiūlymas! BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Tėveliai, pas mus vyksta Fitness vaikams. Užsiėmimai vyks II 16.30 Klaipėdos g. 36 ir IV 16.45 K. Paltaroko gimnazijoje.

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 55 eur., 45 min. - 10 kartų 83 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 50 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!