IŠMANIEJI AKINIAI

IŠMANIEJI AKINIAI

Jais sumažiname akių nuovargį, kurį sukelia ilgalaikis kompiuterio naudojimas, vairavimas, skaitymas. Taip pat mažina raukšles, tamsius ratilus, „maišelius“ aplink akis. Šiltas kompresas, esant 35–45 laipsnių temperatūrai, stimuliuoja kraujagyslių kapiliarus, pagreitina deguonies srautą į akies  ląsteles ir jūsų veidas sveikai, jaunatviškai švyti.

SMART AKINIAI – GRAŽIOMS AKIMS

Mūsų akys … Kaip jomis mes nesirūpiname ir nekreipiame  dėmesį į jas. Visą dieną žiūrime į kompiuterio monitorių, skaitome kelyje, pamirštame apie akinius nuo saulės ir kremus aplink jas … Mes visiškai nesusimąstome, kad visą šį laiką mūsų akys patiria didžiulį krūvį! Pavargusios akys, nuovargį perduoda visam kūnui. Dienai baigiantis mes būname išsitempę, išvesti iš pusiausvyros, o dar tiek įvairių reikalų nesutvarkyta. Palaipsniui pastebime tai, kad matome vis silpniau ir silpniau, raidės liejasi ir per dvidešimt metrų nepažįstame seno bičiulio.

Kad tokios bėdos nenutiktų, akims reikalingas reguliarus ir kokybiškas poilsis, kaukės, losjonai, limfodrenažas. Kosmetologai nuolat kartoja apie limfodrenažą aplink akis, ir nurodo, kad jis turėtų būti subtilus. Deja, nedaugelis iš mūsų žino, kaip tai padaryti tikrai gerai ir labiausiai tik pablogina situaciją.

Užkirsti kelią ir pašalinti problemą, akių sričiai gali būti efektyvus klasikinio ir taškinio masažo derinys. Taškinis masažas (akupresūra) – tai biologiškai aktyvių taškų, susijusių su įvairiais organais stimuliavimas. Žinoma, patikėti akupresūrą specialistui – idealus variantas, bet dažnai tai tiesiog nėra laiko, ir šios paslaugos brangios.

Šiuolaikinis sprendimas – specialūs limfodrenažiniai akiniai.Jie daro mūsų regėjimą skaidresniu. Priklausomai nuo akių nuovargio skirtingi limfodrenažo rėžimai leis jums tiksliai nustatyti ir suderinti akinių veikimo intensyvumą. Smart-akinių pagalba sumažiname akių nuovargį, kurį sukelia ilgailaikis kompiuterio naudojimas, vairavimas, mokslas, skaitymas. Taip pat mažina raukšles, tamsius ratilus, „maišelius“ aplink akis.

Smart akiniai  rekomenduojami, esant:

  • „maišeliams“ po akimis, tamsiems ratilams ir raukšlėms;
  • veido odos elastingumui atstatyti;
  • pavargusioms akims , dvejinimuisi ,paraudimui, akių sausumui;
  • lėtinei slogai,  užgulusiai  nosiai,  sinusitui;
  • nerimui, dirglumui, nemigai.

Kontraindikacijos naudojant  akinius –  tinklainės atšokimas, katarakta.

Aparatas tinkamas naudoti visai šeimai, jis kompaktiškas, paprastas, patogus, stabilus, yra pagamintas iš ekologiškų, aplinkai nekenksmingų medžiagų.

Stilingas smart-akinių dizainas prieinamas net patiems išrankiausiems. Šiltas kompresas, esant 35-45 laipsnių temperatūrai, stimuliuoja kraujagyslių kapiliarus, pagreitina deguonies srautą į akies  ląsteles ir jūsų veidas sveikai, jaunatviškai švyti. Tik 5-10 minučių smart- akinų programos  kiekvieną dieną – ir jūs pamatysite puikius rezultatus jau  po 8-10 kartų. Mūsų akys nusipelno, kad jomis būtų pasirūpinta!

akiniai2 akiniai


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!