IŠMANIOJI APYKAKLĖ

IŠMANIOJI APYKAKLĖ

Vibruojanti apykaklė šildo kaklo sritį – tai techninis šiuolaikiškas akupunktūrinis pasiekimas. Aparatą sudaro vientisa pagrindinė dalis, kuri šildo ir vibruoja kaklo slankstelius, plastikinis tvirtinimas, kuris fiksuoja apykaklę ant kaklo. Pagrindinėje dalyje įtaisyti  žemo dažnio  virpesiai, kurie suderinti su vibruojančiais judesiais stimuliuoja kraujo apytaką kaklo srityje, o infraraudonųjų spindulių šiluma veikia nervų mazgus, tai normalizuoja kraujo apytaką ir palengvina nervinių impulsų perdavimą.

Labai dažnas skausmas kaklo srityje, tempimas, migrena mums trukdo susikaupti, atlikti reikiamus darbus, iššaukia įtampą. Atsikratyti skausmo gali padėti Smart-apykaklė.

Šis aparatas yra gerai žinomas ir plačiai naudojamas užsienyje. Apykaklė vibruojant šildo kaklo sritį-tai techninis šiuolaikiškas akupunktūrinis pasiekimas. Aparatą sudaro vientisa pagrindinė dalis, kuri šildo ir vibruoja kaklo slankstelius, plastikinis tvirtinimas, kuris fiksuoja apykaklę ant kaklo.Pagrindinėje dalyje įtaisyti  žemo dažnio  virpesiai, kurie suderinti su vibruojančiais judesiais stimuliuoja kraujo apytaką kaklo srityje, o infraraudonųjų spindulių šiluma veikia nervų mazgus, kas normalizuoja kraujo apytaką ir palengvina nervinių impulsų perdavimą.

SMART-APYKAKLĖ –turi keletą įvairių vibruojančio poveikio programų, kurios komplekse su infraraudonųjų spindulių šiluma, leidžia pajusti giluminį atpalaidavimą. Aparato forma atitinka vidutinio žmogaus kaklo sritį ir akupunktūrinius taškus ant kaklo. Taip pat šį aparatą galima naudoti ne tik kaklui, bet ir galvos masažui.

Smart-apykaklės poveikis:

  • išlaisvina nuo galvos skausmų, kurie atsiranda užsispaudus nervams
  • pagerina kraujotaką kaklo srityje;
  • atstato kaklo lankstumą, elastingumą;
  • pripildo ląsteles deguonimi;
  • pagerina atmintį, miegą;
  • normalizuoja arterinį spaudimą;
  • padidina darbingumą;

Šis aparatas labai naudingas žmonėms, kurie jaučia skausmą, spaudimą kaklo srityje dirbant kompiuteriu, ilgai vairuojant, mažai judant, ilgai skaitant, kai kankina nemiga ar galvos skausmai.

PROCEDŪRA LABAI MALONI IR EFEKTINGA!

Ji išlaisvina nuo nuovargio ir galvos skausmo!

kojoms2 kojoms1


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!