IŠMANIEJI BATAI

IŠMANIEJI BATAI

Išmanieji batai – tai naujausias pasiekimas ir geriausias relaksacijos efektas. Šiame aparate yra keletas darbo režimų, oro pagalvėlės. Šildymas ir vibracija puikiai nuima nuovargį. Šio aparato naudojimas yra sulyginamas rankomis atliekamu masažu.

VISU ŽINGSNIU Į PRIEKĮ!

Labai dažnai mūsų kojos būna pavargusios ir skauda. Aukštakulniai, viršsvoris – tai kančia kojoms. Pagal statistiką, kiekvienas žmogus per savo gyvenimą praeina apie 50 000 kilometrų, o tai didžiulė kojų apkrova ir ji negali neatsiliepti visam žmogaus organizmui. Todėl kojas turime labai puoselėti ir prižiūrėti. O tai galima padaryti mechaniškai su išmaniais batais.

Šio aparato poveikis:

  • sumažina nuovargį, nuima skausmą kojose;
  • nuima stresą, pagerina kraujotaką;
  • stabdo kraujagyslių išsiplėtimą, mažina uždegimą;
  • stiprina, mankština, atpalaiduoja pėdas;
  • biologiškai stimuliuoja aktyvius taškus;
  • labai pagrąžina kojų formas.

LEPINKITE SAVO KOJAS!

kojoms1 kojoms2


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!