TERMOTERAPIJA

TERMOTERAPIJA

Viena iš alternatyvų – nuostabi šiuolaikiška priemonė, naikinanti riebalinio audinio perteklių ir gydanti celiulitą.

termoterapija1 termoterapija2

Mūsų laikais atsirado daug nuostabių priemonių kūno grožiui. Viena iš alternatyvų – nuostabi šiuolaikiška priemonė, naikinanti riebalinio audinio perteklių ir gydanti celiulitą. Tai priemonė, kuri turi didžiulį populiarumą daugelyje pasaulio šalių. TAI – INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KOSTIUMAS kitaip TERMOTERAPIJA.

Termoterapijos metodas yra visiškai saugus ir naudojamas daugelyje šalių. Raudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia giliai į organizmo audinius (iki 4 cm) sušildydama raumenis, kaulus, sąnarius. Taip pat pagerina kraujo cirkuliaciją. Valosi šlakai iš organizmo, ląstelės intensyviai prisipildo deguonies, išsiplečia kraujagyslės, pagerėja audinių mitybą. Rezultate, dėl tokių pasikeitimų pagerėja bendra odos būsena, ,,apelsino žievelė“ palaipsniui išnyksta ir atsistato odos elastingumas. Šis natūralus prakaito išskyrimo procesas, vykstantis komfortinėje temperatūroje, yra nuostabus kosmetinis efektas. Be to organizmas gauna energijos įkrovą, o tai labai pagerina savijautą.

Jau pirmo seanso metu galima netekti 1,5-2 cm apimties, ir iki 1 kg svorio. O po 10-15 seansų, jūs realiai pastebėsite didžiulį efektą – pergalę prieš celiulitą ir apimčių sumažėjimą. Be to, atsiras daug daugiau jėgų, sustiprės raumenys, judėsite lengviau ir plastiškiau, tapsite labiau pasitempę ir tiesesni. Termoterapijoje šilumos prasiskverbimas į audinius yra 10-15 kartų didesnis, nei saunoje. Infraraudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia tiksliai į reikiamas kūno vietas naudojant infraraudonųjų spindulių kelnes.

Iš pradžių procedūras atlikite 2-3 kartus per savaitę. Dėl optimalaus rezultato, reikia atlikti visą kursą procedūrų. Kursas yra 10-15 procedūrų per 6 savaites. Kursą galima kartoti keletą kartų per metus, tačiau tarp  kursų turėtų būti 1-2 savaičių pertrauka.

Šias procedūros nerekomenduojama atlikti kai:

  • odos uždegimas ar atviros žaizdos odoje;
  • infekciniai susirgimai;
  • didelis kraujospūdis ar širdies susirgimai;
  • sunkios venų ligos ar limfos tekėjimo sutrikimai;
  • sunkus hormoniniai sutrikimai susiję su skydliauke ar inkstais;
  • nėštumas ar laikotarpis iškart po gimdymo;
  • menopauzinis laikotarpis;
  • pooperacinis laikotarpis;
  • menstruacijų laikotarpis, ( dėl higienos galima atsisakyti procedūros).

Leave a Reply


Naujiena! KV programa - tai viršsvorio mažinimo programa! Stebėti tvarkaraštį!

Klubas ERVERA renka papildomą Fitness vaikams grupę nuo 7 iki 13 metų amžiaus. Prie bendros užsiėmimų programos bus akcentuojamas darbas laikysenos korekcijai ir raumenų disbalanso tvarkymui. Darbas nukreiptas į taisyklingą atlikimo techniką, mokymas jausti ir kontroliuoti savo kūną. Užsiėmimus veda 20 metų patirtį turinti kineziterapeutė Anžela Kotova. Užsiėmimai vyksta II 16.30 ir IV 16.45 K. Paltaroko salėje (vasaros metu užsiėmimų laikas bus koreguojamas). Abonemento kaina: 8 kartai/mėn. 25 eur. Daugiau info: 869808693 arba 866999111

Pasiūlymas draugėms! Atvedus draugę sportuoti, gaunate pasirinktinai 1 limfodrenažinį masažą su preso kostiumu arba 2 masažus su Body Roll masažuokliu.

Labai nuostabus pasiūlymas! BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 62.64 eur., 45 min. - 10 kartų 93.60 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 52 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!