INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KOSTIUMAS

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KOSTIUMAS

Viena iš alternatyvų – nuostabi šiuolaikiška priemonė, naikinanti riebalinio audinio perteklių ir gydanti celiulitą.

termoterapija1 termoterapija2

Mūsų laikais atsirado daug nuostabių priemonių kūno grožiui. Viena iš alternatyvų – nuostabi šiuolaikiška priemonė, naikinanti riebalinio audinio perteklių ir gydanti celiulitą. Tai priemonė, kuri turi didžiulį populiarumą daugelyje pasaulio šalių. TAI – INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KOSTIUMAS.

Termoterapijos metodas yra visiškai saugus ir naudojamas daugelyje šalių. Raudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia giliai į organizmo audinius (iki 4 cm) sušildydama raumenis, kaulus, sąnarius. Taip pat pagerina kraujo cirkuliaciją. Valomi šlakai iš organizmo, ląstelės intensyviai prisipildo deguonies, išsiplečia kraujagyslės, pagerėja audinių mitybą. Galiausiai dėl tokių pasikeitimų pagerėja bendra odos būsena, ,,apelsino žievelė“ palaipsniui išnyksta ir grąžinamas odos elastingumas. Šis natūralus prakaito išskyrimo procesas, vykstantis komfortinėje temperatūroje, yra nuostabus kosmetinis efektas. Be to organizmas gauna energijos įkrovą, o tai labai pagerina savijautą.

Jau pirmo seanso metu galima netekti 1,5-2 cm apimties ir iki 1 kg svorio. O po 10-15 seansų jūs tikrai pastebėsite didžiulį efektą – pergalę prieš celiulitą ir apimčių sumažėjimą. Be to, atsiras daug daugiau jėgų, sustiprės raumenys, judėsite lengviau ir plastiškiau, tapsite labiau pasitempę ir tiesesni. Termoterapijoje šilumos prasiskverbimas į audinius yra 10-15 kartų didesnis, nei saunoje. Infraraudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia tiksliai į reikiamas kūno vietas naudojant infraraudonųjų spindulių kelnes.

Iš pradžių procedūras atlikite 2-3 kartus per savaitę. Norint pasiekti geriausią rezultatą, reikia atlikti visą procedūrųkursą. Kursas yra 10-15 procedūrų per 6 savaites. Kursą galima kartoti keletą kartų per metus, tačiau tarp  kursų turėtų būti 1-2 savaičių pertrauka.

Šias procedūros nerekomenduojama atlikti kai:

  • odos uždegimas ar atviros žaizdos odoje;
  • infekciniai susirgimai;
  • didelis kraujospūdis ar širdies susirgimai;
  • sunkios venų ligos ar limfos tekėjimo sutrikimai;
  • sunkus hormoniniai sutrikimai susiję su skydliauke ar inkstais;
  • nėštumas ar laikotarpis iškart po gimdymo;
  • menopauzinis laikotarpis;
  • pooperacinis laikotarpis;
  • menstruacijų laikotarpis, ( dėl higienos galima atsisakyti procedūros).

Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!