VIBROPLATFORMA

VIBROPLATFORMA 

15 minučių vibrotreniruotė– atstoja valandos treniruotę.

vibraplatforma vibraplatforma2

Treniruotės su vibroplokšte yra novatoriškas būdas lavinti kūno raumenis. Vibroplatforma – tai fiziniai pratimai, atliekami statiškai ar dinamiškai ant vibroplokštės aparato. Vibroterapija taikoma raumenų stiprinimui, masažui .Tai saugus  ir efektyvus būdas  lavinti  kūno fizinę būklę. Šis metodas pradėtas taikyti rusų mokslininkų dirbant su kosmonautais daugiau nei prieš 20 metų. Dabar jis  plačiai naudojama fizioterapijoje, reabilitacijoje, sporto medicinoje.

TERAPIJOS EFEKTAS

GRIAUČIAI

Tai puiki  osteoparozės profilaktinė  priemonė. Kaulų tankį  veikia tiesioginis vibracijos poveikis ir raumenų susitraukimas.

RAUMENYS

Vibracijos   metu tempiamas  raumuo, kuris refleksiškai sutrumpėja ir tai  įtakoja giluminį raumenų darbą. Reguliarios  treniruotės, naudojant vibraciją, stiprina raumenų darbą   bei didina vidinę  ištvermę.

ENDOKRININĖ SISTEMA

Vibracijos   metu tempiamas  raumuo, kuris refleksiškai sutrumpėja ir tai  įtakoja giluminį raumenų darbą. Reguliarios  treniruotės, naudojant vibraciją, stiprina raumenų darbą   bei didina vidinę  ištvermę.

MINKŠTIEJI AUDINIAI

Vibracija gerina kraujotaką ir teigiamai veikia jungiamąjį  audinį, padeda paskirstyti skysčius sąnariuose.Minkštieji audiniai skirtingu laipsniu absorboja vibracijos dažnius tarp skirtingų audinių susidaro trintis.Tuo tarpu mažėja sąaugos audiniuose, pagerėja sąnarių lankstumas.Be to, raumenų stiprinimas ir riebalų deginimas labai pagražina odą. Ji tampa daug lygesnė, lyg aksominė.

KRAUJAGYSLIU SISTEMA

Treniruotės metu pastebimas periferinis kraujagyslių išsiplėtimas.Tai parodo odos paraudimas ir dilgčiojimas po treniruotės.Ritminis susitraukimas palaiko kraujo cirkuliaciją, gerėja medžiagų apykaita, greičiau atsistato organizmas.

KONTRAINDIKACIJOS

 • Uždegimas ir infekcija
 • Ūmus sąnarių uždegimas, artrozė, reumatinis artritas
 • Sunki diabeto forma
 • Epilepsija
 • Tulžies akmenys
 • Sąnarių implantai
 • Širdies ir kraujagyslių susirgimai
 • Širdies ritmo sutrikimai
 • Akmenligė
 • Stuburo diskų pažeidimai
 • Augliai
 • Nėštumas
 • Migrena
 • Neseniai atliktos operacijos, atviros žaizdos

JEI TURITE SVEIKATOS PROBLEMŲ, IŠVARDINTŲ KONTRAINDIKACIJOSE, BŪTINAI PASIKONSULTUOKITE SU GYDYTOJU.

SU KUO DERINTI UŽSIĖMIMUS

Galima panaudoti apšilimui prieš ROLL užsiėmimus.Norint pasiekti pačių geriausių rezultatų, rekomenduojame vibroplatformos užsiėmimus derinti su izodinaminiu treniruokliu.Po to galima pailsėti presoterapijoje ar termoterapijoje.

DSC04825 DSC04841

DSC04838 DSC04835

DSC04833 DSC04831

DSC04826 DSC04873


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!