ATSIPALAIDAVIMAS IR ĮTAMPOS MAŽINIMAS

ATSIPALAIDAVIMAS IR ĮTAMPOS MAŽINIMAS

Mes dažnai jaučiame, kad esame išsekę, kad mums trūksta energijos net kasdieniuose darbuose.  Miesto šurmulyje taip lengva prarasti paskutinius lašelius gyvybingumo….

Laimei ši problema jau neliečia tų, kurie atrado greitą būdą pailsėti ir sumažinti stresą „ERVEROS“ klube. Užsiėmimai teigiamai veikia organizmą bei turi stulbinamą savybę – jie leidžia pajusti jėgų bei energijos antplūdį, ir išlaikyti šiuos pojūčius ilgam laikui.

KOLAGENARIJUStai prieinama ir maloni procedūra, vykdoma šiltomis, patogiomis ir relaksacinėmis sąlygomis.

SMARTAKINIAI – Jų pagalba sumažiname akių nuovargį, kurį sukelia ilgailaikis kompiuterio naudojimas, vairavimas, mokslas, skaitymas. Taip pat mažina raukšles, tamsius ratilus, „maišelius“ aplink akis. Šiltas kompresas, esant 35-45 laipsnių temperatūrai, stimuliuoja kraujagyslių kapiliarus, pagreitina deguonies srautą į akies  ląsteles ir jūsų veidas sveikai, jaunatviškai švyti.

SMART-APYKAKLĖ – Apykaklė vibruojant šildo kaklo sritį – tai techninis šiuolaikiškas akupunktūrinis pasiekimas. Aparatą sudaro vientisa pagrindinė dalis, kuri šildo ir vibruoja kaklo slankstelius, plastikinis tvirtinimas, kuris fiksuoja apykaklę ant kaklo. Pagrindinėje dalyje įtaisyti  žemo dažnio  virpesiai, kurie suderinti su vibruojančiais judesiais stimuliuoja kraujo apytaką kaklo srityje, o infraraudonųjų spindulių šiluma veikia nervų mazgus, kas normalizuoja kraujo apytaką ir palengvina nervinių impulsų perdavimą.

SMART-PIRŠTINĖS – Priemonė, kuri stimuliuoja odą, naikina patinimus, rankų oda tampa lygi lyg aksomas. Rankų masažas atstato raumenų jėgą po ilgo ir sunkaus fizinio krūvio, sustiprina sąnarius, rankų raiščius. Labai pagerina minkštų audinių ir kaulų gijimą po traumų, mažina skausmą.

SMART-BATAI – tai naujausias pasiekimas ir geriausias efektas relaksacijoje. Šiame aparate yra keletas darbo režimų, oro pagalvėlės. Šildymas ir vibracija puikiai nuima nuovargį. Šio aparato naudojimas yra sulyginamas su profesionalaus masažisto rankųmasažu.

Mūsų kūnas – tai Mūsų vidinės būsenos atspindys ir atvirkščiai. Reguliariai ir teigiamai veikiant organizmą – gera nuotaika ir savijauta Jums garantuota.

Taškinis masažas sumažina energetinius blokus ir Jus jaučiatės labiau atsipalaidavusi ir pailsėjusi.

 


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!