ATSISTATYMAS PO GIMDYMO

ATSISTATYMAS PO GIMDYMO

Nėštumas ir gimdymas – laimingas įvykis moters gyvenime, bet sudėtingas išbandymas jos kūnui. Tačiau šiandien jaunoms mamos nereikia nerimauti, kaip atgauti formą po gimdymo, tuo pasirūpinsime mes.

Modernios procedūros bei „protinga“ įranga padės sugrąžinti raumenų tonusą, pagerinti sveikatą, sumažinti stresą ir atgauti jėgas. Mūsų instruktoriai parinks Jums programą, atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus, kad kiekviena galėtų pasiekti maksimalių rezultatų.

IZODINAMINIAI TRENIRUOKLIAI padės Jums greitai atstatyti raumenų tonusą, sumažins nuovargį ir padailins figūrą be papildomų pastangų.

GRUPINĖS TRENIRUOTĖS – klubo darbuotoja padės išsirinkti tinkamas treniruotes pagal Jūsų esamą fizinę būklę ir siekiamus rezultatus.

KOMPRESINĖS KELNĖS mažina celiulitą, gerina kraujotaką. Tai puiki profilaktika nuo varikozės (!)

VIBROPLATFORMA – tai fiziniai pratimai, atliekami statiškai ar dinamiškai  ant vibroplokštės aparato. Vibroterapija gali būti taikoma raumenų stiprinimui, masažui ir tempimo pratimams.

BODY ROLL – aparatu yra atliekamas klasikinis  ir anticeliulitinis masažas, nereikalaujantis daug laiko ir pastangų.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KOSTIUMAS  –  procedūros metu šiluma prasiskverbia giliai į organizmo audinius (iki 4 cm) sušildydama raumenis, kaulus, sąnarius, valosi šlakai iš organizmo, ląstelės intensyviai prisipildo deguonies, išsiplečia kraujagyslės, pagerėja audinių mitybą. Rezultate, dėl tokių pasikeitimų pagerėja bendra odos būsena, ,,apelsino žievelė“ palaipsniui išnyksta ir atsistato odos elastingumas.

Kiekvienas užsiėmimas klube ERVERA padovanos Jums gerą nuotaiką, kuria, be abejones, norėsis pasidalyti su artimaisiais.  Graži, sveika bei laiminga mama – tai geriausia dovana mažyliui!


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!