SUSTABDYTI LAIKĄ IR SENĖJIMO PROCESUS

 SUSTABDYTI LAIKĄ IR SENĖJIMO PROCESUS

Kaip išsaugoti jaunystę ir tonusą ilgus metus?

XXI amžiuje jaunystė ir dailumas  – tai ne prabanga, o natūralus moterų poreikis, kurį nesunku patenkinti. Sveikatingumo bei jauninimo procedūros klubų tinkle „ERVERA“ prieinamos kiekvienam.

IZODINAMINIAI TRENIRUOKLIAI padės Jums greitai atstatyti raumenų tonusą, sumažins nuovargį ir padailins figūrą be papildomų pastangų.

KOLAGENARIJUS – tai prieinama ir maloni procedūra, vykdoma šiltomis, patogiomis ir relaksacinėmis sąlygomis.

KOMPRESINĖS KELNĖS  mažina celiulitą, gerina kraujotaką, Tai puiki profilaktika nuo varikozės(!)

VIBROPLATFORMA– tai fiziniai pratimai atliekami statiškai ar dinamiškai ant vibroplokštės aparato. Vibroterapija gali būti taikoma raumenų stiprinimui, masažui ir tempimo pratimams.

Galite būti tikri, rezultatų neteks ilgai laukti. Patyrę klubo specialistai parinks Jums individualią užsiėmimų programą, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir tikslų, kuriuos jus norite pasiekti.

Moderni įranga ir veiksmingos procedūros suteiks Jums galimybę geriau pasijusti ir palaikyti savo organizmą jauną ir sveiką. Pas mus kiekviena moteris gali tapti laimingesnė!


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!