VIRŠSVORIO MAŽINIMAS

VIRŠSVORIO MAŽINIMAS

Atėjo laikas atsikratyti stereotipo, kad vienas salotos lapas per dieną, dieta ir didelis fizinis krūvis – vienintelis būdas sulieknėti. XXI amžiuje jau atrasti būdai, kaip greitai ir lengvai sulieknėti, gaunant iš proceso tik malonumą!

Pirmiausiai turėtume susieti dvi sąvokas: „Lieknas kūnas = Sveikas kūnas“. Tik einant sveikatingumo keliu galima kalbėti apie taisyklingą ir veiksmingą sulieknėjimą. Kiekvienas treniruoklis, kiekviena procedūra klubuose „Ervera“ nukreipta į viso kūno sveikatinimą ir greitą svorio sumažinimą.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ KOSTIUMAS – viena iš alternatyvų – nuostabi šiuolaikiška priemonė, naikinanti riebalinio audinio perteklių ir gydanti celiulitą

IZODINAMINIAI TRENIRUOKLIAI– treniruokliai, 7 kartus viršijantys  paprastų kasdienių pratimų efektyvumą.

GRUPINIAI UŽSIEMIMAI – klubo darbuotoja padės išsirinkti tinkamas treniruotes pagal Jūsų esamą fizinę būklę ir siekiamus rezultatus.

KARDIOTRENIRUOKLIS – teigiamai veikia kojų ir pilvo raumenis, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, ugdo ištvermingumą. Tolygus treniravimasis dviračiu treniruokliu neturi neigiamo poveikio jūsų kelių ir klubų sąnariams.

VIBROPLATFORMA– 15 minučių vibrotreningas – atstoja pilnavertę treniruotę

Visa tai garantuotai veda link sulieknėjimo, juk visas šis kelias – tai kūno sveikatinimo kompleksas.


Leave a Reply


Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!