Tvarkaraštis

TRENIRUOČIŲ GRAFIKAS

Klaipėdos g. 36, Panevėžys


Siūlome užpildyti mini anketą, kuri padės mums sudaryti naują treniruočių
tvarkaraštį atsižvelgiant į jūsų norus ir pageidavimus.


IIIIIIIVVVI
IIIIIIIVVVI
VASAROS ATOSTOGAS! registracija.

Dėmesio

Į  Express treniruotes  būtina registracija. Treniruotės vyks: Klaipėdos g. 36, III aukštas


K.Paltaroko g. 18, Panevėžys

IIIIIIIVV
IIIIIIIVV
15,45
17,30
17,45
18,30

Atkreipkite dėmesį į  grafiko pakeitimus.Leave a Reply


Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui. 1 kartas 6 Eur., 10 kartų abonementas 55 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 24.75 eur. vietoj 55 eur.

Klubas ERVERA renka papildomą Fitness (kūno rengybos) grupę vaikams nuo 7 iki 13 metų amžiaus. Prie bendros užsiėmimų programos bus akcentuojamas darbas laikysenos korekcijai ir raumenų disbalanso tvarkymui. Darbas nukreiptas į taisyklingą atlikimo techniką, mokymas jausti ir kontroliuoti savo kūną. Užsiėmimus veda 20 metų patirtį turinti kineziterapeutė Anžela Kotova.

Labai nuostabus pasiūlymas! 30 min. BODY ROLL+15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų–tik 28 Eur įprastinė kaina 45 Eur BODY ROLL 10 kartų–tik 22 Eur įprastinė kaina 30 Eur Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinės kelnės yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 10 kartų po 30 min.–70,00 Eur, 10 kartų po 45 min.–105,00 Eur Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!