Vidaus taisyklės

Metodinės taisyklės

                Norintiems sportuoti sporto klube „ERVERA“ lankytojams

   1. Aerobikos ir sveikatingumo klubo ,,ERVERA“ lankytojas prieš pradėdamas sportuoti ir naudotis klubo įranga, turi būtinai susipažinti su klubo taisyklėmis ir jų laikytis. Jei klubo lankytojas atsisako susipažinti su klubo taisyklėmis, mes turime teisę neleisti naudotis mūsų paslaugomis.

 

   1. Kiekvienas klubo lankytojas prieš pradėdamas sportuoti mūsų klube turi įsitikinti, kad jo sveikatos būklė leidžia sportuoti ir naudotis kitomis teikiamomis Jei klubo lankytojas abejoja dėl savo sveikatos būklės, jam geriausia būtų pasitarti su gydytoju.

 

   1. Aerobikos ir sveikatingumo klubo ,,ERVERA“ lankytojas privalo labai atsakingai pasirinkti procedūras, atidžiai įvertinti procedūrų kontraindikacijas pagal sveikatos būklę. NEIGIAMOS PASEKMĖS IR NEATSAKINGUMAS TENKA LANKYTOJUI.

 

   1. Lankytojas pasikonsultavęs su klubo trenere atsakingai turi pasirinkti fizinį krūvį, treniruočių sudėtingumą pagal savo fizinį pasiruošimą ir sveikatos būklę. NEIGIAMOS PASEKMĖS TENKA LANKYTOJUI.

 

   1. Treniruotės draudžiamos: jei prieš treniruotę vartojate alkoholį, prastai jaučiatės (karščiavimas, persivalgymas, silpnumas ar pan.)

 

   1. Nario mokestis 4 eur.

 

   1. Užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime! Į grupinius užsiėmimus ir procedūras rekomenduojame nevėluoti.

 

   1. Treniruotė su trenere vyksta, kai grupėje yra mažiausiai 3 žmonės. Jei
    treniruotėje 1 ar 2 žmonės, tada vyksta virtuali treniruotė.

 

   1. Prieš įeinant į rūbinę visus prašome nusiauti avalynę.

 

   1. Apranga: sportiniai bateliai turi būti skirti sportui ir švarūs, step aerobikai rekomenduojami bateliai su auliukais, sportinis kostiumas rekomenduojamas iš natūralaus audinio, nevaržantis judesių. Pasirinkus termoterapijos procedūrą reikia turėti rankšluostį, o pasirinkus presoterapijos procedūrą sausus rūbus ir naudotis vienkartiniais rūbais, kurie skirti procedūroms.

 

   1. Pamiršus rankšluostį, jį galima išsinuomoti klube.

 

   1. Atėjusiems sportuoti su mažais vaikais: būtina saugoti vaiką, kad jis nesugadintų klubo inventoriaus, netrukdytų sportuojantiems ir neužsigautų (nesusižalotų).

 

   1. Pasibaigus treniruotei pageidautina susitvarkyti savo sportavimo vietą, palaikyti švarą ir tvarką salėje.

 

   1. Treniruotės metu pablogėjus sveikatai ar susitraumavus iškart praneškite klubo darbuotojui.

 

   1. Jei sportuojant pastebėjote klubo įrangos gedimą ar abejojate jo būklės tinkamumu, nedelsiant praneškite klubo darbuotojui.

 

   1. Lankytojas turi atsakingai naudotis klubo ,,ERVERA“ inventoriumi, laikytis atsargumo taisyklių, kad nepadarytų žalos savo ir kitų sportuojančių sveikatai ir turtui.

 

   1. Klubo lankytojas savo asmeninius daiktus palieka rūbinėje. Rekomenduojame į klubą nesinešti vertingų daiktų arba užrakinti spintelėje. Už asmeninius daiktus klubo darbuotojai

 

   1. Klubas neteikia daiktų saugojimo paslaugų. Dingus asmeniniams daiktams nedelsiant informuoti klubo darbuotoją. Palikus daiktus kreiptis į klubo darbuotoją.

 

   1. Pinigų grąžinimas už išpirktas paslaugas:
   • Pinigai už nepanaudotą abonementą negrąžinami.

 

   • Dėl rimtų sveikatos problemų, taip pat nėštumo pinigai yra grąžinami pateikus pažymą iš gydytojo. Tokiu atveju suma perskaičiuojama atminusuojant aplankytą laikotarpį pagal einamo abonemento kainą, o jeigu klientas yra įsigyjęs paslaugų kuponą akcijos metu, jis turi dar kompensuoti ir klubo išlaidas, skirtas įmonėms už reklamos platinimą arba abonementą galima perrašyti kitam asmeniui (ne klubo nariui).

 

   • Galimybė abonementą perrašyti kitam žmogui. Klientui, kuris perleidžia abonementą kitam asmeniui, sekantį kartą perkant abonementą mokestis didėja 8 eurais.
   • 1 mėn. ir 1.5 mėn. abonementai pratęsiami 1 savaitei ligos atveju (pateikus gyd.pažymą ar pranešus tą pačią dieną kai susirgote). Taip pat 1 mėn. ir 1.5 mėn. abonemetas gali būti pratęsiamas 1 savaitei už papildomą 2 eur. mokestį.

 

   1. Dovanų čekį galima pirkti tik nuo 15 eur, kuris galioja 3 mėnesius.

 

   1. Registruotis į užsiėmimą ar atšaukti apsilankymą ne vėliau kaip prieš 1 valandą.

 

   1. Pametus kliento kortelę – mokestis už dublikatą 1,5 eur.

 

   1. Klubo administracija turi teisę keisti kainas, tvarkaraščius ir instruktorius.

 

   1. Sporto klubas turi teisę lankytojams, nesilaikantiems šių taisyklių, nutraukti bei nepratęsti Abonemento galiojimo ir pažeidusio taisykles lankytojo neįleisti į Sporto klubą.

 

   1. Fotografuoti, filmuoti klube draudžiama.

 

   1. Kitų klubų ar mokyklų instruktoriai be išankstinio susitarimo su administracija sporto salėje nepageidaujami.

 

   1. Visą informaciją apie Aerobikos ir sveikatingumo klubą ,,ERVERA“ rasite internetinėje svetainėje ,,www.ervera.lt“.

 

   1. Apie pageidavimus ar pastebėjimus prašome kreiptis į trenerę ar administratorę arba rašyti pastabas el.paštu ,,ervera.klubas@gmail.com“.

 

   1. Dėkojame, kad laikotės nurodytų taisyklių ir tvarkos.

 

 

MES   VISADA   LAUKIAME   JŪSŲ! PAGARBIAI, KLUBAS ,, ERVERA‘‘

 

 

 Naujiena! KV programa - tai viršsvorio mažinimo programa! Stebėti tvarkaraštį!

Klubas ERVERA renka papildomą Fitness vaikams grupę nuo 7 iki 13 metų amžiaus. Prie bendros užsiėmimų programos bus akcentuojamas darbas laikysenos korekcijai ir raumenų disbalanso tvarkymui. Darbas nukreiptas į taisyklingą atlikimo techniką, mokymas jausti ir kontroliuoti savo kūną. Užsiėmimus veda 20 metų patirtį turinti kineziterapeutė Anžela Kotova. Užsiėmimai vyksta II 16.30 ir IV 16.45 K. Paltaroko salėje (vasaros metu užsiėmimų laikas bus koreguojamas). Abonemento kaina: 8 kartai/mėn. 25 eur. Daugiau info: 869808693 arba 866999111

Pasiūlymas draugėms! Atvedus draugę sportuoti, gaunate pasirinktinai 1 limfodrenažinį masažą su preso kostiumu arba 2 masažus su Body Roll masažuokliu.

Labai nuostabus pasiūlymas! BODY ROLL 30 min. + 15 min. probleminėms zonoms pasirinktinai 10 kartų tik 28 eur. (įprastinė kaina 45 eur.). Body Roll 10 kartų tik 22 eur. (įprastinė kaina 30 eur.) Būtinai pasinaudokite!

Turinčios grupinių užsiėmimų abonementą klube ERVERA galite sportuoti ir tuo metu, kai nevyksta treniruotės. Mes siūlome treniruoklius, vibroplatformą, virtualias treniruotes!

Limfadrenažinis masažas - PRESOTERAPIJA. Mūsų presoterapijos kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims (tokios galimybės nelabai kas gali pasiūlyti!) Kaina: 30 min. - 10 kartų 62.64 eur., 45 min. - 10 kartų 93.60 eur. Tai malonu, saugu, efektyvu!

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Atkreipkite dėmesį, vėl nauji abonementai! Virtualios treniruotės 8 kartai 20 eur. (vienos tr. kaina 2.50 eur.) ir virtualios treniruotės+kokteilis 8 kartai 29 eur. (vienos tr. kaina 3,62 eur.)

Nauji abonementai: Surink grupę iš naujų žmonių, norinčių sportuoti ir Jūsų grupės nariams ,,Grupinis abonementas“ kainuos pigiau: 14 žmonių grupei – 60% pigiau, 10 žmonių grupei – 50% pigiau, 6 žmonių grupei – 40% pigiau, 4 žmonių grupei – 20% pigiau. Su grupiniu abonementu Jūs galėsite lankyti visas treniruotes, vykstančias mūsų klube kiekvienam patogiu laiku. Puikus ir naudingas pasiūlymas. Junkitės prie mūsų!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė. Klubo nariams 3,3 eur.. Ne klubo nariams 4 eur.

PASLAUGŲ PAKETAS = 10 EXPRESS TRENIRUOČIŲ + 10 LIMFADRENAŽINIŲ MASAŽŲ SU BODY ROLL TIK 52 eur.

Dabar galite su didele nuolaida įsigyti kolagenarijaus abonementą: 30 kartų- 65% nuolaida(19,25 eur. ) I. 10 kartų po 10 min. -70% nuolaida (6 eur.) II. 10 kartų po 15 min. -60% nuolaida (8 eur.) III.10 kartų po 20 min. -50% nuolaida (10 eur.) Įprastinė 30 k. kaina-55 eur.

Siūlome naują 10 dienų KVC (kova su viršsvoriu ir celiulitu) programą. Šiam pasiūlymui nuolaida 40%

Exspress treniruotės vyksta rytais ir vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!