Vidaus taisyklės

Metodinės taisyklės

                Norintiems sportuoti sporto klube „ERVERA“ lankytojams

   1. Aerobikos ir sveikatingumo klubo ,,ERVERA“ lankytojas prieš pradėdamas sportuoti ir naudotis klubo įranga, turi būtinai susipažinti su klubo taisyklėmis ir jų laikytis. Jei klubo lankytojas atsisako susipažinti su klubo taisyklėmis, mes turime teisę neleisti naudotis mūsų paslaugomis.

 

   1. Kiekvienas klubo lankytojas prieš pradėdamas sportuoti mūsų klube turi įsitikinti, kad jo sveikatos būklė leidžia sportuoti ir naudotis kitomis teikiamomis Jei klubo lankytojas abejoja dėl savo sveikatos būklės, jam geriausia būtų pasitarti su gydytoju.

 

   1. Aerobikos ir sveikatingumo klubo ,,ERVERA“ lankytojas privalo labai atsakingai pasirinkti procedūras, atidžiai įvertinti procedūrų kontraindikacijas pagal sveikatos būklę. NEIGIAMOS PASEKMĖS IR NEATSAKINGUMAS TENKA LANKYTOJUI.

 

   1. Lankytojas pasikonsultavęs su klubo trenere atsakingai turi pasirinkti fizinį krūvį, treniruočių sudėtingumą pagal savo fizinį pasiruošimą ir sveikatos būklę. NEIGIAMOS PASEKMĖS TENKA LANKYTOJUI.

 

   1. Treniruotės draudžiamos: jei prieš treniruotę vartojate alkoholį, prastai jaučiatės (karščiavimas, persivalgymas, silpnumas ar pan.)

 

   1. Nario mokestis 4 eur.

 

   1. Užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime! Į grupinius užsiėmimus ir procedūras rekomenduojame nevėluoti.

 

   1. Treniruotė su trenere vyksta, kai grupėje yra mažiausiai 3 žmonės. Jei
    treniruotėje 1 ar 2 žmonės, tada vyksta virtuali treniruotė.

 

   1. Prieš įeinant į rūbinę visus prašome nusiauti avalynę.

 

   1. Apranga: sportiniai bateliai turi būti skirti sportui ir švarūs, step aerobikai rekomenduojami bateliai su auliukais, sportinis kostiumas rekomenduojamas iš natūralaus audinio, nevaržantis judesių. Pasirinkus termoterapijos procedūrą reikia turėti rankšluostį, o pasirinkus presoterapijos procedūrą sausus rūbus ir naudotis vienkartiniais rūbais, kurie skirti procedūroms.

 

   1. Pamiršus rankšluostį, jį galima išsinuomoti klube.

 

   1. Atėjusiems sportuoti su mažais vaikais: būtina saugoti vaiką, kad jis nesugadintų klubo inventoriaus, netrukdytų sportuojantiems ir neužsigautų (nesusižalotų).

 

   1. Pasibaigus treniruotei pageidautina susitvarkyti savo sportavimo vietą, palaikyti švarą ir tvarką salėje.

 

   1. Treniruotės metu pablogėjus sveikatai ar susitraumavus iškart praneškite klubo darbuotojui.

 

   1. Jei sportuojant pastebėjote klubo įrangos gedimą ar abejojate jo būklės tinkamumu, nedelsiant praneškite klubo darbuotojui.

 

   1. Lankytojas turi atsakingai naudotis klubo ,,ERVERA“ inventoriumi, laikytis atsargumo taisyklių, kad nepadarytų žalos savo ir kitų sportuojančių sveikatai ir turtui.

 

   1. Klubo lankytojas savo asmeninius daiktus palieka rūbinėje. Rekomenduojame į klubą nesinešti vertingų daiktų arba užrakinti spintelėje. Už asmeninius daiktus klubo darbuotojai

 

   1. Klubas neteikia daiktų saugojimo paslaugų. Dingus asmeniniams daiktams nedelsiant informuoti klubo darbuotoją. Palikus daiktus kreiptis į klubo darbuotoją.

 

   1. Pinigų grąžinimas už išpirktas paslaugas:
   • Pinigai už nepanaudotą abonementą negrąžinami.

 

   • Dėl rimtų sveikatos problemų, taip pat nėštumo pinigai yra grąžinami pateikus pažymą iš gydytojo. Tokiu atveju suma perskaičiuojama atminusuojant aplankytą laikotarpį pagal einamo abonemento kainą, o jeigu klientas yra įsigyjęs paslaugų kuponą akcijos metu, jis turi dar kompensuoti ir klubo išlaidas, skirtas įmonėms už reklamos platinimą arba abonementą galima perrašyti kitam asmeniui (ne klubo nariui).

 

   • Galimybė abonementą perrašyti kitam žmogui. Klientui, kuris perleidžia abonementą kitam asmeniui, sekantį kartą perkant abonementą mokestis didėja 8 eurais.
   • 1 mėn. ir 1.5 mėn. abonementai pratęsiami 1 savaitei ligos atveju (pateikus gyd.pažymą ar pranešus tą pačią dieną kai susirgote). Taip pat 1 mėn. ir 1.5 mėn. abonemetas gali būti pratęsiamas 1 savaitei už papildomą 2 eur. mokestį.

 

   1. Dovanų čekį galima pirkti tik nuo 15 eur, kuris galioja 3 mėnesius.

 

   1. Registruotis į užsiėmimą ar atšaukti apsilankymą ne vėliau kaip prieš 1 valandą.

 

   1. Pametus kliento kortelę – mokestis už dublikatą 1,5 eur.

 

   1. Klubo administracija turi teisę keisti kainas, tvarkaraščius ir instruktorius.

 

   1. Sporto klubas turi teisę lankytojams, nesilaikantiems šių taisyklių, nutraukti bei nepratęsti Abonemento galiojimo ir pažeidusio taisykles lankytojo neįleisti į Sporto klubą.

 

   1. Fotografuoti, filmuoti klube draudžiama.

 

   1. Kitų klubų ar mokyklų instruktoriai be išankstinio susitarimo su administracija sporto salėje nepageidaujami.

 

   1. Visą informaciją apie Aerobikos ir sveikatingumo klubą ,,ERVERA“ rasite internetinėje svetainėje ,,www.ervera.lt“.

 

   1. Apie pageidavimus ar pastebėjimus prašome kreiptis į trenerę ar administratorę arba rašyti pastabas el.paštu ,,ervera.klubas@gmail.com“.

 

   1. Dėkojame, kad laikotės nurodytų taisyklių ir tvarkos.

 

 

MES   VISADA   LAUKIAME   JŪSŲ! PAGARBIAI, KLUBAS ,, ERVERA‘‘

 

 

 Jūs vyras ar moteris! Jaučiate, kad reikia judėti, bet dar abejojate ar sugebėsite? Ar ne per vėlu ir pajėgsite? Gal pabandome sportuoti Online+Live kartu su kineziterapeute? Kviečiu visus kam 40+. Treniruotes arba mankštos - Jūsų pasirinkimui.


Dabar yra galimybė per pietų pertrauką naudingai praleisti laiką: sportas mažose grupėse, procedūros, masažai. Visas dėmesys Jums!

Siūlome naujovę! CERAGEM – masažinė automatinė termomasažinė lova – kuri apjungia masažą šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui, 10 kartų abonementas 60 Eur.

Po kaitrių saulės spindulių atgaivinkite ir pamaitinkite savo veido odą! Kalogenarijus – tai raudonoji šviesa, prasiskverbdama gilyn į odą 8-10 mm gamina kalogeną. Oda tampa stangresnė, lygesnė, mažėja raukšlės! Naudingas pasilūlymas! Dabar 30 kartų kolagenarijus kaina tik 35 eur. vietoj 55 eur.

Limfadrenažinis masažas kompresinėmis kelnėmis. Mūsų kompresinis kombinezonas yra 24 kamerų, užsideda iki krūtų, masažuoja ne tik kojas, sėdmenis, bet ir liemenį. Taip pat galime pritaikyti ir didelių apimčių moterims Tai malonu, saugu, efektyvu!

Siekiant įvertinti riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme mūsų klube atliekama kūno sudėties analizė.

Merginos, užsiregistravus į treniruotes ar procedūras ir neatvykus, apsilankymą nuskaičiuosime!

Treniruotės vyksta rytais, vakarais. Pageidautina išankstinė registracija.

Nauja salė ir daugybė naujų paslaugų su viliojančiomis kainomis!